Tek ürünle kusursuz sevgililer günü makyajı

Tek ürünle kusursuz sevgililer günü makyajı

Sevgililer günü için hazırlanma kısmını son dakikaya bırakanlar, kulübe hoş geldiniz! Saçına, giyeceğin kıyafete, alacağın hediyeye karar verebildiysen rahatlayabilirsin: İşin çok büyük bir kısmını halletmişsin! Sırada, makyajın var… Ancak güzel haber, tek bir kurtarıcı paletle kusursuz bir sevgililer günü makyajını tamamlamak an meselesi!

Kontur

  

Sevgililer gününde, ruh eşinin kalbini (senenin 365 günü olduğu gibi) fethetmek istediğine eminiz. Zaten sana tutkuyla aşık olan sevgilin, güzelliğine neden bir kez daha hayran kalmasın ki! Ten makyajında kontur uygulamalarıyla yüz hatlarını daha da ön plana çıkar. Kontur ürününü elmacık kemiklerinin altına, burnunun yan kısımlarına, çene kemiğine ve yüz çerçevene uygula. Ardından temiz bir kontur fırçasıyla dağıt.

Strobing

  

Gölgeleme tamam, sıra aydınlatmada! Yüz rengine uygun aydınlatıcını (koyu tenliysen altın, açık tenliysen pembe tonlarında) elmacık kemiklerinin üst kısımlarına, burun ve kaş kemiğine, dudak çukuruna, alnına ve çenene uygula. Ardından iyice dağıt.

Göz makyajı

  

Bu romantik gün için pembe ışıltılı bir göz makyajına ne dersin? Mat, açık pembe göz farını göz kapaklarına baz olarak uygula, ardından göz kapağının tam üstüne pembe ışıltılı farını sür. Dış köşelerde daha koyu pembe bir ton tercih edip renk geçişleriyle daha sofistike bir etki yakalayabilirsin. Bütünlük sağlamak için göz farını alt kirpik çizgine de uygulamayı unutma.

Son olarak kaşlarının arasındaki boşlukları kaş farınla doldurarak göz makyajını tamamla.

Kurtarıcı makyaj paleti

  

Tüm bunları bana tek bir ürünle yapacağımı söylemiştin dediğini duyar gibiyim. Evet, tüm bu makyaj uygulamalarını Nyx Professional Makeup Love Contours All Palette ile yapabilirsin. Bu çok amaçlı makyaj paleti; mat ve ışıltılı 9 göz farı, altın ve pembe tonlarında 2 aydınlatıcı, tamamen natürel 2 kontur ve kahve ve açık kahve tonlarında 2 kaş farı içeriyor. Tamamen uygun fiyatlı ve bir o kadar da profesyonel!

Paletteki tüm farlar ve toz ürünler kolayca uygulanıyor ve dağılıyor. Ben kullandığım süre boyunca hiçbir yapay görünümle karşılaşmadım. Bütün cilt tiplerine uygun olan ürün, yüz hatlarını doğal bir biçimde vurgulamana ve bakışlarını en doğal şekilde ön plana çıkarmana yardımcı oluyor.

Sen de denemek için sabırsızlanmıyor musun?  


BU GÖRÜNÜM İÇİN
Nyx Professional Makeup Love Contours All Palette

Nyx Professional Makeup Love Contours All Palette

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
Nyx Professional Makeup Love Contours All Palette

Nyx Professional Makeup Love Contours All Palette