loader

Tembellere özel: Hem zahmetsiz hem gösterişli bir göz makyajı

Favoriye Ekle
Tembellere özel: Hem zahmetsiz hem gösterişli bir göz makyajı

Günlük yaşamımızda bakımlı görünmek, kendimizi tüm gün boyunca iyi hissetmemize yardımcı olan bir etken. Ancak hazırlanmak için erken kalkmayı da pek sevdiğimiz söylenemez. İşte bu noktada, devreye zahmetsiz ve gösterişli bir makyaj stili giriyor. Bu makyajda ağırlık maskarada. Uykundan feragat etmeden fıstık gibi olmanın yolunu öğrenmek istersen, yazımıza göz atabilirsin.

Sıra sende

Sadeliğin cazibesiyle herkesi etkile!

Birinci adım:

Sade bir makyajın tamamlayıcısı, ışıltılı bir cilttir. Bunun için primer uyguladıktan sonra, BB veya CC kremi fırçayla cildine sür. Kuruduktan sonra yanaklarına şeftali rengi bir allık hafif bir renk ver.

İkinci adım:

Şimdi gözlerinle büyüleme zamanı! ilk olarak kirpiklerini kıvırıcı yardımıyla kıvır. Kıvırıcıyı önceden ısıtırsan sonuç daha etkili olacaktır. Daha sonra kirpiklerine en uygun maskarayı seçerek iki kat halinde uygula. Her bir kirpiğe ulaştığından emin olmak için fırçayı zigzag şeklinde hafifçe oynat. Dilersen göz kapaklarına bej ya da sütlü kahve renginde bir far uygulayarak biraz daha renkli bir görünüm elde edebilirsin.

Üçüncü adım:

Renksiz bir dudak koruyucu ya da bej renginde bir ruj sürerek upuzun kirpiklerini tamamla.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön