loader

Ten rengine göre nude ruj önerileri!

Favoriye Ekle

Ten rengine göre ne renk nude sürebileceğini biliyor musun? İşte karşında ten rengine göre nude ruj seçme rehberi...

Sana en uygun nude ruj tonunu hala bulamadın mı? Bizce nude mat herkese yakışan nadir makyaj trendlerinden ama önemli olan doğru tonu bulmak ve doğru makyajla kullanmak. Nude ruju makyajında sıklıkla kullananlar olarak ten rengine göre ruju bulduk! Nude ruj renkleri arasında kaybolmaman için de sana en uygun nude ruju bulman konusunda yardımcı olmaya geldik!

Esmer tene ruj, buğday tene ruj ve bronz tene ruj ararken yanlış kararlar vermemek için Makyaj.com sana yardımcı oluyor.

Haydi, beraber bulalım!

Açık Ten İçin Nude Ruj Önerileri

beyaz tenliler için nude ruj önerisi

Sezon trendleri arasında ten rengi ruj önerisi arıyorsan açık ten rengine uygun önerilerle karşındayız. Bembeyaz, süt gibi bir ten rengine sahipsen yumuşak, çok açık tonda, pudra pembesi gibi bir ruj rengi seçmelisin. Bu renk dışında fazla bej rengine dönen bir ruj seçtiğinde ise ne yazık ki dudakların kaybolacaktır. Ten rengine göre ruj seçerken mutlaka tester ürünlerle ufak bir test yapmayı unutmamalısın. 

Açık ten rengine sahip olanlar daha sıcak tonları seçebilirler. Bej ya da pembe alt tona sahip mat nude rujları seçebilirsin.

Ürün önerisi: Beyaz tenlilere uygun tonlar arasında L'Oréal Paris'in Les Chocolats ultra likit mat rujlarından 842 Candy Man, pembe alt tonlu nude tonuyla sana çok yakışacak renklerden biri. Üstelik mis gibi çikolata kokusu, tüm gün kalıcılığı ve ultra mat bitişi ile bu ruj en sevilen rujlar arasnda!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Buğday Ten İçin Nude Ruj Önerileri

buğday tenliler için nude ruj

Buğday ten rengine sahipsen, karamel-bej tonunda, ten renginden 1 ya da 2 ton daha koyu bir nude ruju seçmelisin. Bu tondaki nude bir mat rujla kusursuz görünmemen imkansız! Kış makyajında daha mat renklere öncelik verirken yaz aylarında daha parlak renkler kullanarak makyajını daha canlı gösterebilirsin.

Buğday tene yakışan ruj modelleri arasında sıcak alt tonlu nude renkleri de yer alıyor. Açık yerine biraz daha koyu tonlu nude renklere öncelik vererek solgun görünme şansını ortadan kaldırabilirsin. Nude rujunu mutlaka dumanlı göz makyajı ile tamamlamanı öneririz.

Ürün önerisi: Eğer buğday tene sahipsen, Maybelline Ultimatte rujlardan More Buff rengini deneyebilirsin. Sıcak alt tonlu bu nude ruj, yoğun pigmenti ile tek sürüşte rengini veriyor, pürüzsüz bir bitiş sağlıyor. Hafif ve mat formülü ile dudakların mükemmel görünmesini sağlıyor.

Bronz Ten İçin Nude Ruj Önerileri

Bronz Ten İçin Nude Ruj Önerileri

Yazdan kalma bronz bir tene ve güneşte açılmış bir saç rengine sahipsen mutlaka göz makyajına yoğunlaşmalısın! Tabii ki bu göz makyajını da nude tonda bir rujla tamamlamalısın. İçerisinde hafif pembe ve bej alt tonlar bulunan mat bir nude ruj tam sana göre!

Bronz tenine nude tonlarda makyaj yaparken mutlaka içinde altın ışıltılar olan bronzer ve far paletiyle makyajını yoğunlaştırmanı öneririz. Böylece yaz ışıltını herkese gösterebilirsin!

Ürün önerisi: Maybelline New York Color Sensational 177 Bare Reveal ile bronz rengine çok yakışacak bir matlık yaklayabilirsin.

Esmer Ten İçin Nude Ruj Önerileri

Esmer Ten İçin Nude Ruj Önerileri

Esmer tene ruj seçimi için pembeye dönük bir nude rujla başaramayacağın makyaj yok! Rujunla aynı tonda bir dudak kalemiyle dudaklarını çerçevelediğinde ise daha dolgun dudak efekti elde edebilirsin

Esmer tene hangi renk ruj yakışır diye sorarsan içerisinde çok az miktarda turunculuk barındıran nude rujlarla da harika bir görünüm elde edebilirsin. Ancak nude rujunun dudak rengine yakın tonda olmasına özen göstermelisin.

Ürün önerisi: Esmersen NYX Professsional Makeup Lip Lingerie Lip Lingerie’nin Baby Doll tonunu, Seduction-Kırmızımsı Kahve-Nude tonunu kullanabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön