loader

Ten rengine göre ruj rehberi: Senin rengin hangisi?

Favoriye Ekle

Ten rengine göre doğru ruj seçmek bazen öyle kolay olmayabiliyor. Arkadaşımızda veya dergide görüp çok beğendiğimiz rujlar, bazen bizde aynı etkiyi vermiyor. Eminiz bu senin başına da gelmiştir. Biz de bunun nedenlerini araştırdık, bakalım hangi ten rengine hangi renk ruj yakışıyor? Her ten rengine uygun makyaj önerileri sayesinde doğru makyaj yapmayı öğreneceksin.

Her cilt tonuna yakışacak ruj renkleri

Her cilt tonuna yakışacak ruj renkleri

Maybelline New York, cilt tonumuza uygun doğru ruj rengini bulma konusundaki derdimizi duymuş olmalı ki, herkes için mükemmel bir ruj serisini, "Made For All" ruj koleksiyonunu çıkardı.

50 farklı cilt tonunda denenmiş ve eksiksiz her cilt tonuna yakışacak 6 renk belirlemiş. "Made For All" adlı bu koleksiyonda, nude tonlardan fuşyalara, mürdümden mat kırmızıya, herkese yakışacak bu renklerle, artık "hangi ruj rengi benim cilt tonuma göre?" diye düşünmene gerek kalmayacak!

Açık Tenliler İçin Ruj Rengi Önerileri

Açık Tenliler İçin Ruj Rengi Önerileri

Eğer beyaz yakın, açık tene sahipsen fuşya, pembe gibi canlı tonları tercih edebilirsin. Enerjini oldukça güçlü bir şekilde yansıtan bu renkler senin ten rengine çok yakışacaktır. Maybelline New York'un Made For All ruj koleksiyonundaki 379 Fuchsia For Me, ten rengin veya cilt alt tonun fark etmeden sana çok yakışacak bir fuşya tonu.

Kumrallar İçin Ruj Rengi Önerileri

Kumrallar İçin Ruj Rengi Önerileri

Kumral tenliler farklı renkleri kullanmak konusunda çok şanslılar! İster nude istersen de mat ve canlı tonları kullanabilirsin. Dudaklarında vurgulu renkler kullandığında göz makyajını sade bırakarak dikkatleri rujunda toplayabilirsin.

Eğer cilt alt tonuna veya ten rengine yakışıp yakışmayacağını düşünmeden, herkese yakışacak evrensel bir nude ruj kullanmak istersen, Maybelline New York Made For All rujlardan 373 Mauve For Me'yi deneyebilirsin.

Buğday Tenliler İçin Ruj Rengi Önerileri

Buğday Tenliler İçin Ruj Rengi Önerileri

Buğday tene sahip olanlar, sıcak tonlarda ruj kullanmalılardır. Gri tonlarındaki renkler yerine mora yakın pembeler, kırmızılar kullanabilirsin. Bu taktiği sadece dudak makyajında değil göz makyajında da aklından çıkarmamalısın. Sıcak tonlu renkler seni daha iyi ifade edecektir.

Maybelline New York'un evrensel tonlara sahip, herkese yakışan renkler barındıran Made For All ruj koleksiyonundaki 382 Red For Me, sana çok yakışacak!

Esmerler İçin Ruj Rengi Önerileri

Esmerler İçin Ruj Rengi Önerileri

Esmer tene sahip olanlar, canlı kırmızı rujları deneyerek çekici bir görünüm yakalayabilirler. Esmer tenleriyle iyice ön plana çıkacak bu renkler seni hem çok enerjik hem de feminen gösterecek. Sana önerimiz, Maybelline New York Made For All rujlardan 385 Ruby For Me!

Bronzlar İçin Ruj Rengi Önerisi

Bronzlar İçin Ruj Rengi Önerisi

Yaz aylarında bronzlaştıktan sonra dudaklarında mutlaka vurgulu renkler denemelisin. Mürdüm ve bordo tonları bronz teninde harika görünecektir! Bu görünümü strobing tekniği ile birleştirerek yaz aylarında damga vurabilirsin. Sana önerimiz, Maybelline New York'un herkese yakışan tonlardaki rujlardan oluşan Made For All serisindeki 388 Plum For Me rengi!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler