Test: Hangi maskara senin için ideal?

Test: Hangi maskara senin için ideal?

Hangi maskara senin için ideal?

Güzellik tutkunları için, yeni bir ürün denemek hem ihtiyaçtan hem de yalnızca deneme dürtüsünden ötürü olabiliyor. Doğru ürünü bulmak içinse, ihtiyaçlarını sorgulamalısın. Eğer yakın zamanda maskaranı yenilemeyi düşünüyor ve kendi ihtiyaçlarına cevap verecek bir maskara arıyorsan, doğru yerdesin.

1-) Senin için hangi maskara en kötüsü:

2-) Güzellik rutinini nasıl açıklarsın?

3-) Doğal kirpiklerin...

4-) Favori göz makyajın hangisini içeriyor?

5-) Evden aceleyle çıkarken hangisini çantana atarsın?

6-) Senin için makyajın sana ne kazandırmalı?

TESTİ BİTİR

Hacim veren maskara

Bakışlarının iddialı olmasını tercih ediyorsun, bu konuda hacim veren maskaralar sana yardımcı olacak. Maskara fırçası ne kadar genişse, o kadar hacimli kirpikler elde edebilirsin.

Uzunluk veren maskara

Sofistike stiline uyumlu olarak, her bir kirpiğini ayrı şekilde saracak ve uzunluğuna uzunluk katacak bir maskaraya ihtiyacın var.

Kıvrımlı maskara

Doğuştan düz kirpikler için, yalnızca kirpik kıvırıcılar çözüm değil. Kirpiklerini daha kıvrık göstermeyi amaçlayan maskaralar kurtarıcın olacak.

Klasik maskara

Güzellik rutinin son derece gündelik, bu yüzden çaba harcamadan gözlerini vurgulayacak ürünleri tercih ediyorsun. Senin için, tek bir maskara tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmeli ve en az diğerleri kadar etkili olmalı. Klasik maskaralara yönelmelisin.