loader

The Brush Contest: Final hakkında bilmen gereken 5 şey

Favoriye Ekle
The Brush Contest: Final hakkında bilmen gereken 5 şey

68. Cannes Film Festivali esnasında, birden fazla organizasyon ses getiriyor. Heyecanla beklediğimiz The Brush Contest'in finali de yine Güney Fransa'da L'Oréal Paris tarafından 20 Mayıs gecesi gerçekleştirilecek. Davet için birden fazla sürpriz bekliyoruz. Büyük gece öncesi rehberimiz sayesinde konuya hakim ol!

Eva Longoria sunuyor!

L'Oréal Paris'in güzellik elçisi güzeller güzeli Eva Longoria makyaj şovunu sunmaya hazırlanıyor. Yarışmanın başladığı 19 Ocak'tan beri Latin Amerikalı aktrist adaylarla birçok kere bir araya geldi. Gece de ise Eva'yı görmek için sabırsızlanıyoruz!

12 ülke yarışıyor!

Global finalde 12 farklı ülkeden 12 farklı milliyette yarışmacılar yarışıyor. Avustralya, Kanada, Almanya, İspanya, İngiltere, İtalya, Malezya, Tayland, Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri, Çin ve Fransa aday ülkeler arasında.

Adaylar yıldızlar tarafından destekleniyor!

Şov esnasında, finalistler farklı makyaj denemelerine tabi tutulacaklar. Peki makyajları kime uygulacaklar? Cannes'da yer alan birbirinden güzel ve ünlü modellere!

Türkiye'yi Müesser Seda Sümer temsil ediyor.

Jüri üyelerinin L'Oréal Paris Makyaj Artisti Ali Rıza Özdemir, fotoğraf sanatçısı Lara Sayılgan, Vlogger Sebi Bebi ve oyuncu Tuba Ünsal'dan oluştuğu, L'Oréal Paris'in ilk uluslararası makyaj yarışması The Brush Contest 'in finalisti Müesser Seda Sümer de final gecesi Cannes'da diğer adaylara karşı yarışacak.

Profesyonel anlaşma fırsatı sunuluyor.

L'Oréal Paris yeni uluslararası makyaj artistine, 100.000 Euro değerinde bir senelik kontrat vaadediyor. Nefesimizi tutmaya başladık bile!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön