loader

The Brush Contest: L'Oréal Paris yeni makyaj tasarımcısını arıyor!

Favoriye Ekle
The Brush Contest: L'Oréal Paris yeni makyaj tasarımcısını arıyor!

L'Oréal Paris, düzenleyeceği ilk online uluslararası yarışma ile makyaja olan tutkusunu kutluyor ve yeni uluslararası makyaj tasarımcısını bulmayı hedefliyor!

Senenin en havalı makyaj etkinliğine hazır mısın?

L'Oréal Paris, ilk uluslararası online yarışma ile hayal gücünde sınır tanımayan yeni makyaj tasarımcısını arıyor! Macera, aralarında Fransa, Birleşik Krallık, İspanya, Türkiye, İtalya, İsviçre, Portekiz, Almanya, Çin, Malezya, Tayland, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'nın bulunduğu on üç ülkeden katılımcıları buluşturacak.

Finale kalmayı başaran şanslı yetenekler senenin en havalı etkinliğine en ön sıradan katılacak; Paris'teki büyük final ise Youtube üzerinden 1 Mayıs 2015 tarihinde canlı olarak yayınlanacak. Yıldız yağmuru olacak gecede, yarışma L'Oréal Paris'in göz kamaştıran güzellik elçisi Eva Longoria tarafından sunulacak.

Katılmak için...

The Brush Contest'e profesyoneller, amatörler, bloggerlar, vloggerlar, Youtuberlar, kısacası herkes katılabilir. Yalnızca iki kural var: gerçek bir makyaj meraklısı olmak ve 16 yaşının üstünde olmak.

3 dakikalık bir anlatımlı video ile makyaj yeteneğini sergile. Renk festivali temasına uygun olarak kontrast renkleri kullanıp, iddialı ve sofistike makyaj stilleri ile jüriyi etkile! En iyi 50 video jüri tarafından seçilecek ve oylamaya sunulacak. En çok oy alan ilk beş video içinden en iyisini ise jüri belirleyecek. Ulusal elemeleri kazanan makyaj tasarımcısı, Paris'te düzenlenecek büyük finale katılmaya hak kazanacak.

Jüride kimler var?

L'Oréal Paris Türkiye makyaj artisti Ali Rıza Özdemir

Makyaj bloggerı Sebi Bebi

Kazanırsam?

Hayal etmeye şimdiden başla! L'Oréal Paris yeni uluslararası makyaj artistine, 100.000 Euro değerinde bir senelik kontrat vaadediyor. Dahası, senenin en ses getiren etkinliklerinden biri olan Cannes Film Festivali'nde kulis heyecanını yaşama fırsatı sunuyor!

Makyaj videonu yüklemeye hazırsan yarışmanın websitesine uğramayı unutma. En iyi 50 Makyaj Tasarımcısı listesi 24 Şubat'ta yayınlanacak.

Biz, bize ilham verecek katılımcı videolarını beklemeye başladık bile!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön