loader

The Brush Contest'te sona doğru: Finalistler belirleniyor!

Favoriye Ekle

The Brush Contest serüveni aylar önce L'Oréal Paris'in yeni uluslararası makyaj artistini aramasıyla başladı. 12 ülkeden makyaj severler tutkularını başarıya dönüştürecek ilk adım için yarışma heyecanına ortak oldu. Ve artık sona yaklaştık...

12 farklı ülke!

Global finalde 12 farklı ülkeden 12 farklı milliyette yarışmacılar yarıştı. Avustralya, Kanada, Almanya, İspanya, İngiltere, İtalya, Malezya, Tayland, Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri, Çin ve Fransa aday ülkeler arasında.

Ve finale günler kaldı...

Büyük finalde yarışmaya hak kazanacak üç finalist, elemeler grubuna ayrılıp iki ayrı etaplı yarışmadan sonra belirlendi.

Yarışma süresince yarışmacıların başlarında L'Oréal Paris'in global makyaj artisti Karim Rahman da bulundu. İki etabın ilkinde 30 dakikada kırmızı halı stilini modellere uygulaması beklenen makyaj artistleri ikinci etapta ise makyajları yalnızca tek bir ürün kullanarak tamamladılar. Tek bir ürünle makyajları tamamlamaları beklenen finalistlerden ilki İtalya'dan Luna oldu.

L'Oréal Paris yeni uluslararası makyaj artistine, 100.000 Euro değerinde bir senelik kontrat vaadediyor. Nefesimizi tuttuk yeni makyaj artistini bekliyoruz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön