0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

TikTok Trendi: Yüz Kaldırma Etkili Kapatıcı Uygulaması Nasıl Yapılır?

Favoriye Ekle

Makyajla yüz nasıl kalkık gösterilir diye sorsak eminiz ki herkesin söyleyeceği bir şeyler vardır. İşte bunun en güncel yanıtlarından biri olan yüz kaldırma etkili kapatıcı uygulaması, TikTok’un makyajla yüz gençleştirme hileleri arasında adeta bir yıldız gibi parlıyor. Daha genç, aydınlık ve dinamik bir görünüm için bu makyaj hilesini sen de hemen keşfet ve dene! 

Kapatıcıyı yalnızca göz altındaki koyu halkaları ve cildindeki lekeleri gizlemek için mi kullanıyorsun? Öyleyse birazdan öğreneceğin yüz kaldırma tekniği kapatıcı anlayışına yepyeni bir bakış açısı kazandırabilir. Yorgun görünen ve düşük hatlara sahip yüzü şekillendirerek lifting etkisi yaratmanın kolay bir yolunu sunan bu TikTok makyaj hilesi sayesinde, artık gün boyu daha dinç ve dinamik görünmenin keyfini çıkarabilirsin. O halde yüz kaldırma etkili kapatıcı uygulaması nedir ve kapatıcıyla yüz kaldırma nasıl yapılır öğrenmek için yazımızı okumaya devam et! 

Yüz Kaldırma Etkili Kapatıcı Uygulaması Nedir?

Yüz Kaldırma Etkili Kapatıcı Uygulaması Nedir?

Yüz kaldırma etkili kapatıcı uygulaması, yüzün belirli bölgelerine kapatıcı uygulayarak daha zinde görünüm elde etmeyi sağlayan bir makyaj hilesi. Günümüzde pek çok makyajseverin severek tercih ettiği yüz kaldıran kapatıcı uygulaması, özellikle sarkmış göz, yanak ve çene bölgesine sahip kişiler için ideal bir makyaj tekniği. Yüzü kalkık gösteren makyaj uygulamalarından sonuncusu olan yüzü kaldıran kapatıcı hilesinin en iyi yanlarından biri de oldukça kolay bir şekilde yapılıyor olması. 

Yüz Kaldırma Etkili Kapatıcı Uygulaması Ne İşe Yarar?

Yüz Kaldırma Etkili Kapatıcı Uygulaması Ne İşe Yarar?

Yüz kaldırma etkili kapatıcı uygulamasının temel amacı, yalnızca kapatıcı kullanarak yüzü çok daha sıkı ve genç göstermek. Genç bir cilt görünümü için yoğun cilt bakım rutinlerine veya sıkı bir at kuyruğuna karşı bu kapatıcı taktiğinin çok daha hızlı ve günü kurtaran bir alternatif olduğunu söyleyebiliriz. Aman ha, yüz kaldırma etkili kapatıcı uygulamasını keşfettin diye cilt bakım rutinlerini sakın aksatma. Çünkü belirttiğimiz gibi bu kapatıcı hilesi sadece günü kurtarma konusunda başarılı! :) 

Yüz Kaldırma Etkili Kapatıcı Uygulaması Nasıl Yapılır?

Yüz Kaldırma Etkili Kapatıcı Uygulaması Nasıl Yapılır?

  • Yüz kaldırma etkili kapatıcı uygulaması için öncelikle ten makyajındaki bazı adımları tamamlamalısın. 
  • Cildine makyaj bazı ve ten rengine uygun bir fondöten uyguladıktan sonra kapatıcıyla yüzünü kalkık gösterme aşamasına geçebilirsin. 
  • Kapatıcıyla yüzünü kalkık göstermek için yüzündeki doğru noktalara uygulama yapmaya özen göstermelisin. Aksi halde yüz hatlarını yanlış şekillendirir ve kendini hayal ettiğin görünümün çok uzağında bulabilirsin. 
  • Kapatıcıyı gözünün dış köşesinden başlayarak burnunu çerçeveleyecek şekilde sürmelisin. Eğer gözlerini çok daha çekik göstermek istersen kapatıcıyı şakaklarına doğru biraz çıkarabilirsin. 
  • Ardından elmacık kemiklerini kaplayan ve çenenin altında biten kalın bir kapatıcı çizgisi çekmelisin. 
  • Kapatıcıyla çizdiğin ana hatları açılı bir fırça yardımıyla dağıttıktan sonra çok daha kalkık bir yüz hattına sahip olduğunu göreceksin. 
  • Dilersen kapatıcı uygulamasının ardından kontür yaparak çok daha belirgin bir görünüm elde edebilirsin. 
  • İşte yüz kaldırma etkili kapatıcı uygulaması yapmak bu kadar pratik! 

Editörün Önerisi: Yüksek kapatıcılığı ve çizgilere dolmayan formülüyle Maybelline Instant kapatıcı yüz kaldırma hilesi için bir hayli güçlü bir alternatif. Lifting etkili kapatıcı uygulamasını hem daha başarılı hem de daha kolay hale getirmek istersen sen de Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Kapatıcıyı kullanabilirsin. Bu kapatıcıdaki sünger aplikatörün adeta bu uygulama için özel olarak geliştirildiğini söyleyebiliriz.

Yüzü kaldırma etkili kapatıcı uygulaması nasıl yapılır sorusu için artık sen de bizim kadar bilgilisin. O zaman vakit kaybetmeden bilgini test et ve makyajla daha genç görünmenin keyfini çıkar! Hazır buradayken ilgini çekebilecek bir içeriğimize daha göz atmanı istiyoruz: TikTok Makyaj Hilesi: Allıkla Lifting Etkisi Nasıl Yapılır?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler