loader

Tırnaklar: 2015 bahar favori oje renkleri

Favoriye Ekle
Tırnaklar: 2015 bahar favori oje renkleri

Bu baharın oje trendi, soluk renkler ve pastel tonlar. İçlerinden en çok öne çıkanları ve en beğendiklerimize göz atmaya ne dersin?

Oje ve stilin


Hangi ojeyi hangi renkle kullanmalı? Sezonun öne çıkan renklerini hangi kombinasyonlarla kullanacağına dair tavsiyeye ihtiyacın varsa, burası doğru adres!

Pembe

Makyajda olduğu gibi manikürde de nude tonlar çok moda. Özellikle esmerlerde nude tonlar daha belirgin olduğu için onlara bu tonlar çok yakışıyor. Koyu renkli baharlık/yazlık kıyafetlerini nude tonlarındaki ojelerinle tamamlayabilir, bir kontrast yaratabilirsin. Örneğin; siyah uzun bir elbise, üzerine bir hırka, bir kolye ve pastel pembe ojeler harika duracaktır.

Pastel gök mavisi

Pastel maviler ve yeşillerle özellikle nar çiçeği, mercan gibi renklerle çok güzel duruyor. Bu renklerde bir üst, kot pantolon/şort, beyaz ayakkabılar ve mavi ojelerle sıradışı ve dikkat çekici bir görünüme sahip olabilirsin. Ojelerini altın rengi sade bir yüzükle de tamamlarsan, tadından yenmez!

Pastel sarı

Pastel sarı, yansıttığı enerjiyle tam bir bahar rengi. Pastel mavi ve pembe tonlarında geometrik desenli bir bluz ya da elbiseyle muhteşem görünür. Bir de bu desenlerin içinde sarı varsa çok daha mükemmel olacaktır.

Pastel nar çiçeği

Nar çiçeğinin soldurucu filtreyle birleşimi gibi görünen bu tonu, hem canlı, hem vintage bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Krem rengi ya da beyazla mükemmel duracaktır. Krem rengi örgü ya da dantelli bir hırka, siyah tişört ve koyu lacivert bir kotla hem, asil hem canlı bir stil elde edebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön