loader

Tırnaklara yaz geldi: Meyve kokan tırnaklar

Favoriye Ekle

Son yıllarda artan nail art modası, bu yaz en canlı günlerini yaşıyor. İlginç desenler, geometrik şekiller derken şimdi de meyveli tırnaklar çıktı! Tüm dünyada yaygınlaşan renkli tırnak modasında, cupcake, meyve, sebze hatta sushi bile görüyoruz! Bizim bayıldığımız bu çilekli tırnaklara sahip olmak çok kolay. Bu görüntüye alıştıktan sonra farklı desenleri de mutlaka denemelisin. Şimdi adım adım çilekli tırnakları nasıl yapacağını anlatıyoruz.

Çilek görünümlü tırnaklar

Tırnaklarına yaz esintili tırnak desenleri taşımak için adımlarımızı takip et!

1. Adım

Ojesiz tırnaklarına öncelikle baz ojeni sürmelisin. Şeffaf renkte olan bu bazlar, tırnaklarının kırılmasını engeller ve ojenin tırnağında uzun süre kalmasını sağlar. Bazı uyguladıktan sonra birkaç dakika kurumasını bekle.

2. Adım

Bazın kuruduktan sonra tırnaklarına çilek renginde parlak kırmızı ojeni sür.

3. Adım

Yeşil ojeyle tırnak diplerine minik üçgenler çizerek zikzak görüntüsü oluştur. Bunun için ince uçlu fırça kullanmanı tavsiye ediyoruz.

4. Adım

Çilek görüntüsü vermek için, tırnaklarının geri kalan kısmına sarı oje ile minik noktalar yap.

5. Adım

Tırnaklarının çilek gibi parlak görünmesi için mutlaka top coat uygulamasın. Top coat kullanmak, ojenin tırnağında daha uzun süre kalmasını sağlar. Bu kadar uğraştıktan sonra ojenin hemen çıkmasını istemezsin, değil mi?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön