loader

Tırnaklarda yaz etkisi: Yazın en etkili tonunu manikürüne taşı!

Favoriye Ekle
Tırnaklarda yaz etkisi: Yazın en etkili tonunu manikürüne taşı!

Yazın kendini iyice hissettirmeye başladığı bu günlerde güzellik stillerimizi de yaza adapte etmeye başladık! Makyaj çantamızı yaz tonları ile yenilemişken tırnaklarımızı es geçmek olmazdı! Peki manikürümüz için seçebileceğimiz yazın en etkili rengi hangisi? Tabii ki mavi! Mavi her anlamıyla yaz rengi. Denizin, okyanusun, parlak gökyüzünün rengi! Peki ton seçimi? Bizim tercihimiz pastele kaçan açık mavi tonu! En etkili biçimde uygulamak için hazırladığımız rehberden yardım alabilirsin.

Sıra sende

Yazın en etkili tonunu tırnaklarına en kusursuz şekilde taşımak için adımlarımızı takip et!

Birinci adım:

Maniküre temiz bir yüzeyde başlaman önemli. Önce tırnaklarını törpüle ardından ellerini yıkayıp kurula. Sıra baz kat uygulamasında. Baz katla manikürün çok daha kusursuz görünecek üstelik ojen tırnaklarında renklenme yapmayacak.

İpucu: Tırnak bakımı da en az cilt bakımı kadar önemli. Yüzüne gösterdiğin özeni ellerine de göster. Manikürünü aksatma ve ellerine mutlaka güneş kremi sürerek güneş lekelerinin oluşmasını önle. Böylece her manikür elinde çok daha kusursuz duracak!

İkinci adım:

Mavi tonlardaki ojeni tek kat tırnaklarına uygula ve kurumasını bekle. En etkili uygulama için oje fırçasını önce tırnağının ortasına ardından yanlarına uygula.

Üçüncü adım:

İlk kat kuruduktan sonra tek bir fırça darbesi ile ikinci kat ojeni uygulamaya başla.

Dördüncü adım:

Son olarak tırnaklarına top coat uygulayarak manikürünün çok daha uzun süre kalıcı olmasını sağla.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön