loader

Trend Alarmı: Fuşya Ruj Akımı Merceğimiz Altında

Favoriye Ekle

Yaz geldi, bronzlaşmaya başladık! Bronz tene en çok yakışan şeylerden biri de fuşya ruj oluyor. Yaz aylarında canlı ve göz alıcı makyajları seviyorsan fuşya ruj trendine yakından bakmanı öneriyoruz. Makyaj trendlerini yakından takip edenler fuşya ruj akımına çoktan kapıldı bile. Bu senenin en sevdiğimiz fuşya tonlarıyla tanışmak ve Makyaj.com editörlerinin fuşya rujları nasıl kombinlediğini öğrenmek için yazının devamına bekleniyorsun. 

Şimdiden uyaralım, biz iddialı ruj renklerini sade göz makyajlarıyla tamamlayarak dudaklarımızı ön plana çıkarmayı çok seviyoruz. Hatta ten makyajında bile sadece BB krem veya ince yapılı bir fondötenle bile fuşya dudaklarını makyajının yıldızı yapabilirsin. Gece makyajında daha iddialı görünmek için fuşya rujunu renkli eyeliner ile birleştirmeye ne dersin?

Likit mat fuşya ruj

Trend Alarmı: Fuşya Ruj Akımı Merceğimiz Altında_1

Pembe ve mor tonların en güzel birleşiminden meydana gelen fuşya tonları bronz tene çok yakışıyor. Bu tonların arasından seni ilk tanıştıracağımz renk canlı pembe oluyor. 

Mat ruj trendinin en popüler olduğu bu günlerde yumuşak bitişli ve capcanlı bir pembe tonu arıyorsan YSL Beauty Tatouage Couture 3 Bright Pink likit mat rujuna göz atmalısın. Mat bitişli olmasına rağmen gün içinde kurumayan ve canlılığını kaybetmeyen bu rengi biz çok sevdik. Canlı pembe mat ruju biz nude göz makyajı ve pürüzsüz ten makyajıyla tamamlıyoruz. 

Parlak fuşya ruj

Trend Alarmı: Fuşya Ruj Akımı Merceğimiz Altında_2

Hem dudak balmı etkili hem de aynı zamanda da dudaklarına göz alıcı fuşya etkisi vermeye ne dersin? Bu yaz parlak dudak makyajlarının son derece trend olduğunu düşünürsek, neden olmasın!

Dudaklarına bakım yaparken aynı zamanda göz alıcı fuşya etkisi vermeye ne dersin? Cevap evetse, YSL Beauty Volupté Liquid Balm 8 Excite Me Pink'i denemelisin. Nemlendirici etkisi ve yoğun pigmentasyonu sayesinde bu yaz çantamızdan ayırmadıklarımızdan oldu. Parlak fuşya dudakları biz hacimli maskara ve aydınlatıcıyla kombinlemeyi seviyoruz. Sıcak yaz akşamlarında fresh bir görünüm için bu makyaj önerisini değerlendirmelisin 

Satin bitişli fuşya ruj

Trend Alarmı: Fuşya Ruj Akımı Merceğimiz Altında_3

Bu yaz için saten bitişli bir fuşya ruj olmazsa olmazlardan. Ne çok parlak ne de mat, hem gündüz hem de gece makyajlarına çok yakışan saten fuşya rujlar bu yazın en popüler dudak makyajı trendlerinden.

Saten bitişli, yoğun pigmentli bir fuşya arıyorsan YSL Beauty Rouge Pur Couture Lipstick Satin 07 Le Fuchsia'yı deneyebilirsin. Fuşyanın en güzel tonlarından biri olan bu renk sayesinde hem yumuşacık hem de yoğun pigmentli dudaklara kavuşabilirsin. Bu ruju kombinlerken göz makyajında nude tonları tercih edebilirsin. Dudaklarını ön plana çıkarmak için göz makyajında sadece maskara kullanabilirsin. Canlı makyajını desteklemek için benzer tonlarda bir allık kullanmayı unutma.

Sıcak tonlu fuşya ruj

Trend Alarmı: Fuşya Ruj Akımı Merceğimiz Altında_4

Kendine soğuk tonlardan çok, sıcak alt tonlu fuşya rujların yakışacağını düşünüyorsan, bunu parlak bitişle birleştirerek capcanlı, tam yaza uygun bir görünüm elde edebilirsin.

YSL Beauty Rouge Volupté Shine Lipstick 50 Fuchsia Stiletto, sıcak alt tonlu harika bir fuşya rengi! Uygulandığında eriyerek seksi ve pürüzsüz bir doku yaratan 6 farklı bitkisel yağdan oluşan bu ruj antioksidan nar özü ve zengin Macadamia yağı ile dudaklara bakım yapıyor! Yaz aylarında kuruyan dudaklarına çekici bir çözüm arıyorsan bu rengi mutlaka denemelisin. 

Islak görünümlü fuşya ruj

Trend Alarmı: Fuşya Ruj Akımı Merceğimiz Altında_5

Yaz mevsimine uygun, daha kullanışlı bir fuşya rengi arıyorsan YSL Beauty Volupté Tint-in-Balm 11 Play Me Fuschia ile aradığın görünümü yakalayabilirsin. Dudaklarda hafif ıslak ve oldukça enerjik görünüm yaratan bu ruju biz günlük makyajımızda yanımızdan ayırmıyoruz!

Yaz mevsiminde balm tarzı rujlar hayat kurtarıyor. Aynaya dahi bakmadan sür-çık formundaki Volupté Tint-in-Balm serisindeki her rengi ayrı sevsek de fuşya tonlarından gözümüzü alamıyoruz. Dudaklarımızı sıcaktan koruyan, aynı zamanda dinamik bir görüntü katan bu renk en çok yok gibi duran makyajlarla yakışıyor. 

Photo Pinterest, Google

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler