loader

Trend alarmı: Koyu eyelinerlar Paris Haute Couture haftasını ele geçirdi

Favoriye Ekle
Trend alarmı: Koyu eyelinerlar Paris Haute Couture haftasını ele geçirdi

Bu hafta Paris'te gerçekleşen Haure Couture Moda Haftası, podyumda birbirinden güzel tasarımları beğeniye sunarken, cüretkâr makyaj stillerini repertuarımıza eklememiz için bize ilham verdi.

Moda Haftaları her zaman olduğu gibi, önümüzdeki sezon ne giyeceğimize dair fikir sahibi olmamıza yardımcı oluyor; saç ve makyaj konusunda esinlenebileceğimiz trendler hakkında ipuçları veriyor.

2014/2015 Sonbahar Kış sezonu için şimdiden eyelinerlarını hazırla. Grafik bakışlar, iddialı renkler veya dumanlı ve sofistike gözler: Eyelinerlar bu sezon da tasarımcıların ve makyaj artistlerinin favorisi!

Her formda eyeliner

Eyeliner artık yalnızca üst kirpik çizgisi için kullanılmıyor, hatta kelimenin tam anlamıyla sınır tanımıyor. Göz kapağının neredeyse tamamını kaplayan kalınlıktaki çizgiler, siyahın yanı sıra mavi tonlarla da ön plana çıkıyor.

6 Temmuz Pazar günü başlayan etkinlikte ön sıra ünlü akımına uğradı. Programda: mini etekler, danteller, kürkler ve renkli makyajlar ön plandaydı.

Diğer bir moda gösterisinde, modelleri turuncu göz makyajlarıyla gördük. Bu yaratıcı stillerin yanında ise, siyah eyeliner hala eski itibarını koruyordu.

Diğer bir markanın podyumunda ise modeller siyah göz farını siyah linerla vurguladı. Gösteri en sevdiğimiz göz makyajına ev sahipliği yaptı: göz kapağını saran ve devam eden siyah eyelinerla eşsiz bir göz makyajı (tıpkı yatay bir virgül gibi).

Biz bu stillerden bir hayli etkilendik, ya sen?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön