loader

Trend alarmı: Monokrom modasıyla hangi makyajı kombinlemeli?

Favoriye Ekle

Henüz fark etmemiş olabilirsin ancak monokrom trendi dört bir yanımızı sardı bile! Siyah ve beyaz kıyafetlerimizi dolabımızın ilk raflarına taşısak da, hangi makyajı kullanacağımız biraz kafa karıştırıcı olabilir. Endişelenme, bu aşamada yardımına biz koşuyoruz!

Beyaz bir elbise veya smokin... Tek bildiğimiz monokrom trendinden kolay kolay vazgeçemediğimiz. Bu trend tamamen stilinde renk kullanmamaktan ibaret. Peki siyah ve beyaz stilimizi nasıl dengeleyebiliriz? Cevap: renk ekle! Makyajında iddialı renkler kullanmak harika bir kontrast yaratırken, stilinin yumuşamasını sağlayacak.

Parla!

Ruj:

Uzun zamandır parlak fuşya dudaklardan gözlerimizi alamıyorduk. Doğal bir ten makyajıyla kombinlendiğinde, kıyafetindeki siyah beyaz ve gri tonlarıyla parlak bir kontrast yakalayacağının garantisini veriyoruz.

Mavilen:

Eğer nude dudakların taraftarıysan, monokrom stilinde renklemenin başka yollarına yönelebilirsin.Parlak mavi bir fara ne dersin? Mavi bir far uygulamak, kuşkusuz gözlerini ortaya çıkaracak.

Tırnaklar:

Bu senenin Cannes Film Festival'inde bazı ünlüler, Blake Lively de dahil, Monokrom elbiselerini kırmızı manikürleriyle tamamladılar. Bu fikir ise bizi eski Hollywood dünyasına sürükledi!

Monokromunu renklendirecek üç renk tekniği işte karşında! Hangisini önce deneyeceksin?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön