loader

Trend alarmı: Okyanusun rengi mavi

Favoriye Ekle
Trend alarmı: Okyanusun rengi mavi

Yazı iyice ruhumuzda hissettiğimiz bu günlerde, güzellik rutinimizi de tamamen yaza adapte ettik. Yazla ilgili en sevdiğimiz detaysa kuşkusuz deniz kenarlarında geçen uzun saatler. Bu saatleri makyajına yansıtmaya hazır mısın?

Sabah saatlerini, doğanın mavisinde, parlak mavi gökyüzünün altında, derin mavi denizlerin kenarında geçir. Akşam saatlerinde ise bu etkiyi makyajına taşı. Nasıl mı? Rehberimiz sana bu konuda yardımcı olacak.

Mavinin binbir tonu, binbir yolu

Mavi gözler

Renkli göz kalemleri oldukça revaçta. Bir adım ileriye giderek, siyah göz kalemlerinin tahtını sarstıklarını bile söyleyebiliriz. Eyelinerını açık maviden, laciverte kadar mavinin bir çok rengiyle değiştirebilir, modanın bir adım önüne geçebilirsin.

Mavi kirpikler

Eğer makyaj.com takipçisiysen, renkli maskara modasından haberdarsındır. Neden okyanus mavisini kirpiklerine taşımayı denemiyorsun? Kirpiklerinin etkisi için bize teşekkür edeceksin.

Mavi tırnaklar

Renkleri taşımayı en sevdiğimiz yer, tırnaklarımız. Parlak mavi gökyüzünü tırnağımıza yansıtma fikri ise kulağımıza harika geliyor. Tabii bunla da sınırlı değil, ojelerin renk skalalarının gitgide genişlediği bu günlerde, yazın rengi mavinin her tonunu ellerinde taşıyabilirsin. Üstelik, bu renk plaj kenarında bikinin ve parmak arası terliklerinle de harika bir uyum yakalayacak.

Mavilenmeye hazır mısın?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön