Trend Alarmı: Parlak Ruj Modası Geri Dönüyor!

Trend Alarmı: Parlak Ruj Modası Geri Dönüyor!

Son zamanlarda 80 ve 90’ların moda esintilerine tekrar kapıldık ve bugün L’Oréal Paris’in yeni Color Riche Shine ruj serisi ile parlak ruj modasını masaya yatırıyoruz.

Modanın kendini yenileyerek tekrar ediyor ve geç kaldığımız veya kaçırdığımız geçmişin göz alıcı trendlerini kendimize göre yorumlama fırsatı bulduğumuz için çok şanslıyız. Bize sorarsan, aklımızın kaldığı, hep merak uyandıran dönem ise 80’ler ve 90’lar. Bu dönemdeki makyaj trendlerine bakınca da hem canlı renkler hem de parlak dudak makyajları ön plana çıkıyor. L’Oréal Paris’in yepyeni ruj serisi Color Riche Shine’nın birbirinden muhteşem renkleri ve parlak bitişi aklımızı başımızdan aldı! Eğer sen de merak içindeysen, incelemeye başlıyoruz…

L’Oréal Paris Color Riche Shine Rujlar


Trend Alarmı: Parlak Ruj Modası Geri Dönüyor!

Mat rujların son yıllarda makyajımızı ele geçirdiği bir gerçek. Mat dudak görünümünü o kadar çok sevdik ve benimsedik ki, parlak dudak görünümlerini rafa kaldırdık. Halbuki geçmişte, parlak dudak makyajları vazgeçilmez bir trenddi ve bugün itibariyle hayatımıza tekrar girdiler ve kalıcı olacağa benziyorlar!

Şimdi parlak dudak görünümleri tekrar trend oldu ve bu harika trendi, L’Oréal Paris’in Color Riche Shine serisine borçluyuz. Parlak bitişli ama ultra yoğun renkli bu muhteşem rujları dener denemez aşık olduk ve neden bu kadar çok sevdiğimizi anlatmaya başlıyoruz.

L’Oréal Paris Color Riche Shine Rujların Yapısı


Trend Alarmı: Parlak Ruj Modası Geri Dönüyor!

L’Oréal Paris’in yeni Color Riche Shine ruj serisi, parlak bitişli ve ışıltılı görünümlü ama en önemli kısmı ise asla ama asla yapış yapış değil. Gloss veya parlak bitişli ruj dendiğinde, yapışan his de akıllarda canlanıyor ama bu rujlarda öyle bir his ve yapı bulunmuyor.

Tek seferde rengini harika bir şekilde veren Color Riche Shine rujar, yumuşacık oldukları için uygulamaları da son derece kolay. %60 oranında besleyici yağlar barındırdığı için de dudakları hiç kurutmuyor.

L’Oréal Paris Color Riche Shine Rujların Renkleri


Trend Alarmı: Parlak Ruj Modası Geri Dönüyor!

Pembe, nude, kırmızı, bordo, holografik, kısacası herkese yakışacak ve göz alıcı tonlara sahip Color Riche Shine rujlardan sadece bir tane alıp diğerlerini bırakmak çok zor :) 11 farklı Color Riche Shine tonundan eğer favorilerimizi sorarsan, tam bir nude ton olan 642 MMLB, göz alıcı bir vişne tonu olan 470 Map to Nirvana, canlı bir kırmızı olan 350 Insanesation ve görür görmez aşık olduğumuz holografik renkli 905 BAE. Bu tonu, "Glowy Selfie"lerin için bir kenara mutlaka not et!

L’Oréal Paris’in Color Riche Shine rujlarını denedikten sonra, parlak dudak trendini hızla makyaj rutinine dahil edeceğine eminiz, favori rengini de bizimle paylaşmayı unutma!