loader

Trend Alarmı: Vücut Aydınlatıcılarını Deniyoruz!

Favoriye Ekle

Yazın gelişiyle vücut aydınlatıcılarının ne kadar da trend olduğunu fark etmiş olmalısın! Işıl ışıl parlamamızı sağlayan, bu yazın modası vücut aydınlatıcılarını ve nasıl uygulayabileceğini bu yazımızda anlatıyoruz!

Aydınlatıcılar hayatımıza girdiklerinden beri onlarsız yapamaz olduk. Yüzümüzün yüksek noktalarına uyguladığımızda ışıl ışıl parlamamızı sağlayan aydınlatıcılar, diğer isimleriyle highlighterlar, artık tüm vücuda da uygulanıyorlar. Yazın gelişiyle tanıştığımız ve tabii ki hemen benimsediğimiz “vücut aydınlatıcıları” trendini mercek altına alıyoruz! Hem vücut aydınlatıcılarını hem de evde kendi vücut aydınlatıcını nasıl yapabileceğini bu yazımızda keşfedeceksin!

Vücut aydınlatıcısı nedir?

Vücut aydınlatıcısı nedir?

Vücuda aydınlatıcı uygulamak, ünlü makyaj artistlerinin sık sık başvurduğu bir makyaj hilesi. Yüzü ışıltılı aydınlatıcılarla aydınlattıktan sonra, köprücük kemiklerine, omuzlara ve göğüse uyguladıkları aydınlatıcılarla bütün bir parlaklık elde ediyorlar. Vücuda uygulanan aydınlatıcılara da en sık kırmızı halı makyajlarında rastlıyoruz.

Vücut aydınlatıcısı nedir? 2

Gelelim son dönemde vücut aydınlatıcılarının yükselişine. Krem veya yağ formda olan ve içinde ışıltılar içeren bu vücut ürünleri, özellikle de yaz aylarında iyice ışıldamamızı sağlıyorlar. Eğer bu yaz davetlerde, düğünlerde ve partilerde ışıltınla ön plana çıkmak istersen, bu trend tam sana göre demektir! İşte sana evde kendi vücut aydınlatıcını yapmanın yolları ve ürün önerilerimiz!

Vücut aydınlatıcısı nasıl yapılır?

Vücut aydınlatıcısı nasıl yapılır?

Bu trende uyum sağlamak için illa gidip bir “vücut aydınlatıcısı” satın almak zorunda değilsin. Elinde olan aydınlatıcılarla kendi ışıltını elde edebilirsin. İhtiyacın olan iki şey var: Likit bir aydınlatıcı ve vücut nemlendiricisi!

L’Oréal Paris Glow Mon Amour Likit Aydınlatıcılar

L’Oréal Paris Glow Mon Amour Likit Aydınlatıcılar

İşte sana ilk şahane önerimiz: L’Oréal Paris’in Glow Mon Amour likit aydınlatıcıları, vücutta kullanmak için birebirler! Pembe renkli Melon Dollar Baby rengini vücut kremine birkaç damla karıştırarak köprücük kemiklerine, omuzarına, kollarına ve bacaklarına uygulayabilirsin. Daha bronz bir görünüm elde etmek istersen de Bronz In Love rengini kullanabilirsin. Bu likit aydınlatıcılar sim içermediği ve Hindistan cevizi yağı içerdiği için inanılmaz doğal bir görünüm verecekler.

Lancôme Custom Glow Drops Likit Aydınlatıcılar

Lancôme Custom Glow Drops Likit Aydınlatıcılar

Eğer vücudunda da mükemmel ışıltıya ulaşmak istiyorsan, Lancôme’un Custom Glow Drops likit aydınlatıcılarını denemelisin. Verdikleri güçlü yansıma sayesinde özel gün makyajlarında bir adım önde olacaksın. Kremsi yapılarıyla vücuda uygulanmaya son derece uygun olan bu likit aydınlatıcıların Moonlight Glow rengi daha açık tenliler için, Rose Glow rengi ise bronz tenliler için bir harika!

Maybelline New York Master Strobing Liquid Likit Aydınlatıcı

Maybelline New York Master Strobing Liquid Likit Aydınlatıcı

Gelelim kullanmaya başladığımız ilk günden beri elimizden düşüremediğimiz likit aydınlatıcımıza: Maybelline New York’un Master Strobing Liquid’i, vücut aydınlatıcısı olarak kullanmak için kusursuz. Verdiği doğal parlaklık sayesinde günlük makyajında da yer verebileceğin bu aydınlatıcıyı kremle karıştırıp vücuduna uyguladığında herkes ışıltının kaynağını merak edecek!

Biotherm Creme Nacree Güneş Sonrası Vücut Nemlendiricisi

Biotherm Creme Nacree Güneş Sonrası Vücut Nemlendiricisi

Sana bu yaz bayılarak kullanacağın bir güneş sonrası vücut nemlendiricisi önerimiz var! İçerisindeki yanar döner ışıltılarla bronzluğunu mükemmel bir hale getirecek, aynı zamanda da güneş sonrası vücudunu nemlendirerek kurumasını engelleyecek Biotherm Creme Nacree’yi mutlaka denemelisin. İçindeki ışıltılar o kadar doğal ve parlak bir etki veriyor ki, bu kremi uyguladığında insan kendini tam bir tanrıça gibi hissediyor! Üstelik yandıktan sonra verdiği ferahlık hissi de ayrı harika!

Likit aydınlatıcı ve bronzer ikilisi!

Likit aydınlatıcı ve bronzer ikilisi!

Yaz makyajında hem ışıltıyı hem de bronzluğu bir arada yakalamak istiyorsan, sana harika bir önerimiz var. Işıltılı bir renkli nemlendirici ve bronzer ile aradığın o kusursuz, ışıltılı bronzluğu elde edebilirsin.

L'Oréal Paris'in Glow Cherie Aydınlık Veren Renkli Nemlenricisi, son derece doğal ışıltılarıyla vücudunu parlatacak. Bu kremle birlikte bir de Bronze Please! bronzerı vücuduna uyguladığında doğal bir bronzluk elde edebilirsin. Tüm vücuda uygulanabilen bu bronzer, tende çok kolay ve homojen dağıldığı için çok doğal duruyor. Bu ikili, ışıltılı bronz görünüm için bizim gizli silahlarımız!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/