loader

Trend alarmı: Yoğun kirpik görünümü

Favoriye Ekle
Trend alarmı: Yoğun kirpik görünümü

Önümüzdeki sezonun bir başka ''trendy'' görünümlerinden biri de, dolgun, yoğun ve hacimli kirpik görünümü! Moda Haftaları'nda da sık sık gördüğümüz bu yoğun kirpikler bakışlarına çekici bir hava verirken, derinlik de katar. Biraz retro, biraz seksi bu görünümü denemek ister misin? İşte makyajına yoğun kirpikleri adapte etmenin 3 yolu!

1.Çarpıcı bakışlar

Çarpıcı ve retro görünen kirpiklere sahip olmak istersen; kirpik kıvırıcı ile kirpiklerini kıvırdıktan sonra, hacim veren Maybelline New York Push Up Drama Very Black maskarayı hem üst hem de alt kirpik diplerine köklerden uçlarına kadar uygula. Ardından maskaranın uç kısmıyla kirpiklerine uygulama yaparsan daha yoğun bir görünüm oluşur.

2.Gizemli bakışlar

Yoğun kirpik trendini, gizemli bir görünümle makyajına adapte edebilirsin. Bu görünümde amaç, kirpiklerin dolgun ama düzensiz görünmesi. Görünümü oluşturmak için; L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet gibi bir maskarayı alt ve üst kirpiklerine, dağınık bir görünüm oluşana kadar uygula. Bu dolgun kirpiklerini, yoğun dumanlı göz makyajınla da tamamlayabilirsin.

3.Ters-yüz görünüm

Bu trendi farklı bir şekilde makyajına adapte etmek istersen, sadece alt kirpik diplerine maskara uygulayarak orijinal bir görünüm elde edebilirsin. Göz çevrene aydınlatıcı uyguladıktan sonra, maksimum yoğun kirpik görünümü için maskarayı sadece alt kirpik diplerine birkaç kat uygula ve hazırsın!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön