0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Trend takibi: Beyaz sneaker'lar her yerde!

Favoriye Ekle
Trend takibi: Beyaz sneaker'lar her yerde!

Podyumlarda, özellikle defileleri en ön sıradan izleyen IT-girl'lerin ayağında, dergilerde ve şehrin sokaklarında... Yeni trend beyaz sneaker'lar her yerde! Eskiden beri piyasada olan beyaz sneaker'lar bu sene adeta patlama yaptı. "Bu ayakkabılar neden bu kadar popüler oldu?" "Neyle giymeli?" gibi soruların varsa, cevapları burada!

Sezonun yeni hit öğesi

Nasıl olduğunu anlamadan, bir baktık ki beyaz sneaker'lar etrafımızı sarmış! Gerçekten de, bu ayakkabıların tasarımcıları bile bu trendy ayakkabıları dolaplarındaki en önemli parça yaptılar. Beyaz sneakerlar, defilelerde ve Moda Haftaları sokak stillerinde de sıkça karşımıza çıktı.

Neden bu kadar moda oldu?

Dolapların yeni vazgeçilmezleri; kabandan parkaya, siyah uzun çoraptan yeşil soketlere, her renk, kumaş ve desene sade bir arka plan oluşturma görevi yapıyor. Bu da onları vazgeçilmez kılmaya yetiyor da artıyor! Ayrıca giyimden dekorasyona, makyajdan takılara hemen her alanda öne çıkan minimalizm akımını mükemmel bir biçimde yansıtıyor. Elegan ve sade; daha ne isteriz ki?

Neyle giymeli?

Jeanle, hatta elbiseyle; beyaz sneaker'ların neyle giyildiği hiç farketmiyor! Hangi kombinasyonla giyilirse giyilsin, aynı anda hem cool hem feminen görünüyorlar. 

Peki bu trend hakkında sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön