loader

Tüm cilt kusurlarını kapatabilirsin!

Favoriye Ekle

En iyi makyaj kusurlarını gizleyen değil, doğal güzelliklerini ön plana çıkaran makyajdır. Ancak bazen belirginlik kazandırmak için de bir parça “kapatıcılığa” ihtiyaç duyabilirsin. Cildinde koyu halkalardan, kızarıklıklara gizlemek istediğin ne olursa olsun hepsini gizlemen mümkün! Rehberimizden yardım alarak tüm cilt kusurlarını kapatabilirsin!

Hazırla

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (26 Oca 2017, 08:59 PST)

Kapatma işlemine başlamadan önce cildinin makyaja hazır olduğundan emin ol. Temiz, arındırılmış ve nemlendirilmiş cildin; makyajın ardından çok daha kusursuz görünecek. Eğer cildini makyaja hazırladıysan, bir sonraki aşamaya geçebilir; cilt kusuruna göre hangi kapatıcıyı nasıl uygulayacağını keşfedebilirsin!

Kızarıklıkları yok et

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (19 Kas 2016, 08:26 PST)

Eğer cildinde sivilce izleri, burun kenarlarında kızarıklıklar gibi kapanmayı bekleyen kızarıklıklar varsa renk eşitleyici makyajdan yardım alabilirsin. Yeşil bir kapatıcı cildindeki tüm kızarıklıkları nötrlemeni sağlayacak. Yalnızca kızarıklığın olduğu bölgelere yeşil kapatıcını uygula ve teninde renk eşitliği sağla. Aynı yöntemi silvilce ve siyah noktalardan kurtulmak için de kullanabilirsin.

Koyu halkaları gizle

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (1 Şub 2017, 09:57 PST)

Göz altındaki morlukları maskelemek için somon rengi, göz altındaki koyulukları aydınlatmak içinse mor kapatıcından yardım alabilirsin. Kapatıcını tampon hareketlerle göz altına yay ve bakışlarının anında daha canlı ve aydınlık görünmesine tanık ol!

Dövmelerini kapat

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (12 Şub 2017, 04:46 PST)

Dövmeleri kapamak zor görünse de, doğru ürün ve uygulamayla ne kadar kolay olduğunu fark edeceksin. Öncelikle doğru tonda bir kapatıcı seçmelisin. Kapatıcının tonunu dövmenin üzerinde değil, tam yanında dene. Fondöten fırçan yardımıyla seçtiğin kapatıcıyı ince katmanlar halinde cildine uygulayarak doğal bir kapatıcılık sağla.

Bunu dene: L’Oréal Paris Infaillible Total Cover Kamuflaj Paleti

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (10 Nis 2017, 06:13 PDT)

L’Oréal Paris Infallible Total Cover Kamuflaj Paleti, beş farklı tonda kapatıcı içeren krem formda bir kapatıcı paleti. Bu beş farklı ton, cilt kusurlarını maskeleyerek kusursuz bir ten görünümü elde etmene yardımcı oluyor. Yüksek kapatıcılık sağlayan bu kapatıcı paleti çok uzun süre kalıcılık sağlıyor! 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/