loader

Turuncu ruj modası: Ünlülerden ilham al

Favoriye Ekle

Yazın bronz tene en çok yakışan renklerin başında turuncu geliyor. Birkaç yıl önce başlayan turuncu dudak modası, bu yıl altın çağını yaşıyor. Birçok davette karşımıza çıkan turuncu ruju, günlük makyajınla da kombinleyebilirsin. Senin için hazırladığımız turuncu ruj dosyasında 3 farklı makyajı ve rengi inceleyeceğiz. Bir çok farklı tonda karşımıza çıkan bu rujlar arasında, kendine en yakışanı seçmek sana kalmış!

Parlak portakal rengi

Bronz tene yakışan, canlı turuncu rujunla makyajını vurgulayabilirsin. Sade göz makyajı ile tamamlayabileceğin bu makyaj için Doutzen Kroes'den ilham almalısın. Sadece ışıltılı göz farı kullanan Doutzen, turuncu rujunu makyajının yıldızı yapmış. Yaz aylarında akşam dışarı çıkarken yapacağın bu canlı makyajı bol maskara ile bitirebilirsin.

Mat turuncu

Mat renklerin, makyajda en çok kullanıldığı kış aylarını geride bıraktık ama bazı alışkanlıklarımızı hala bırakamıyoruz. Mat rujlardan hala vazgeçemediysen, turuncu rengi mutlaka denemelisin. Bu ruj için öncelikle kusursuz ten makyajı yapmalısın. Bunun için hafif yapılı fondöten veya BB krem düşünebilirsin. 

Somon rengi

Canlı somon rengine kim hayır diyebilir ki? Özellikle beyaz tenlilere çok yakışan bu makyaj için şeftali rengi allık tercih edebilirsin.

Senin turuncun hangisi?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler