loader

Uçuşa nasıl giyinilmeli?: Kaçınman gereken aksesuarlar

Favoriye Ekle
Uçuşa nasıl giyinilmeli?: Kaçınman gereken aksesuarlar

Seyahatin için ihtiyacın olan herşeyi yanına aldın. Hava durumuna göre kıyafetler, cilt bakım ürünleri ve çeşit çeşit aksesuarlar... Valizin hazır, peki ya sen? İhyiyacın olan tek şey uçuşun için uygun ve bir o kadar da rahat tercihler yapmak. Yapmaman gereken hataları senin için derledik, bir sonraki uçuşunda bize teşekkür edeceksin!

Havaalanı modası

Takı:

Bohem şıklığını varış noktasına sakla. Takılar güvenlik noktalarında sana sorun çıkarabilir. Bu nedenle ne kadar az aksesuar, o kadar iyi.

Ayakkabı seçimi:

X-ray cihazlarından geçerken ayakkabılarını çıkarman gerekebilir. Bunun için giymesi ve çıkarması kolay, rahat ayakkabılar seçmeni öneririz.

Saç stili:

Takı veya metal detaylı saç aksesuarları da güvenlik kontrolüne takılmana neden olabilir. Dahası, saçlarını saatlerce şekillendirdikten sonra tokanı çıkardığında bütün emeklerin boşa gidecek. Bunun yerine daha basit saç stillerine yönel. Küçük bir detay: Eğer uzun saçların varsa, atkuyruğuna yönelebilirsin. Böylece omzuna taktığın çantayı da daha kolay taşıyacaksın.

Kemer:

X-ray cihazlarından geçerken çıkarman istenen ilk şey. Bizce kemer uçuş stilinde yer almaması gereken bir aksesuar. Bunun yerine daha rahat kıyafetlere yönelebilir, hızla atlattığın güvenlik kontrolünden kalan vakti duty free dükkanlarında harcayabilirsin!

Peki ya valizinde neler bulunmalı? Öğrenmek için buraya tıkla!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön