loader

Üniversite Öğrencileri İçin 50TL Altı En İyi Makyaj Malzemeleri

Favoriye Ekle

Üniversite öğrencileri için 50 TL altındaki en iyi makyaj malzemelerini listeledik!

Kayıtlar yapıldı, dersler seçildi ve üniversite öğrencileri için yeni bir yıl başladı. Artık not peşinde koşmak, derslere yetişmek, vizeler için sabahlamak zamanı. Bunca yoğunluk arasında da sabah derse giderken yapabileceğin pratik ve doğal bir makyaj seni enerjik gösterecek ama aynı zamanda da kullanacağın ürünlerin öğrenci bütçeni de sarsmaması gerek. İşte tüm bunları göz önünde bulundurarak, hem hızlı bir şekilde harika görünmeni dağlayacak, doğal, aynı zamanda da 50 TL altındaki en iyi makyaj malzemelerini bir araya getirdik!

50 TL altındaki ürünlerle doğal ten makyajı

Üniversite Öğrencileri İçin 50TL Altı En İyi Makyaj Malzemeleri_1
Okul makyajı, bize sorarsan hem doğal hem de pratik olmalı. Bir de tabii bütçe dostu :) Bunun için bir sürü harika seçeneğin olduğunu bilmelisin. Makyajın ilk adımı olarak cildini nemlendirmen gerektiğini düşünürsek, sana 72 saat boyunca ihtiyacın olan nemi sağlayacak bir ürün öneriyoruz: L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu tam sana göre!

Cildini nemlendirdikten sonra ten makyajına gönül rahatlığıyla başlayabilirsin. İlk olarak nasıl bir bitiş istediğine karar vermelisin. Eğer yokmuş gibi, “ben yataktan böyle çıktım” dedirtecek bir doğallık istiyorsan, L’Oréal Paris’in Bonjour Nudista aydınlık veren renkli nemlendiricisini uygulayabilirsin. Eğer gün boyu mat ama doğal bir bitiş ve biraz daha fazla kapatıcılık istiyorsan da önerimiz Maybelline New York’un Fit Me! Matte + Poreless fondöteni.

Üniversite Öğrencileri İçin 50TL Altı En İyi Makyaj Malzemeleri_2

Kapatıcı olarak da, yorgun geçen günlerin göz altlarındaki izini tamamen silecek bir kapatıcı kullanmalısın. Maybelline New York’un Instant Anti Age Eraser kapatıcısı hem incecik yapısıyla hemde iyi kapatıcılığıyla makyaj çantandan eksik etmemen gerekenlerden.

50 TL altındaki ürünlerle pratik göz makyajı

Üniversite Öğrencileri İçin 50TL Altı En İyi Makyaj Malzemeleri_3

Erken uyandığın sabahlarda, özellikle de evden makyaj yapmadan çıkmak istemiyorsan, pratik makyaj malzemeleri çok işine yarayacak. Göz makyajında tek hamlede uygulama yapabileceğin, aynı zamanda da uygun fiyatlı makyaj malzemeleri önerimize hazır mısın? Eğer eyelinerdan vazgeçmem diyorsan Maybelline New York’un All Day Hyper Precise eyelinerı sipsivri ucu ve pigmentli yapısıyla tek seferde kusursuz bir eyeliner çekmeni sağlayacak. Eğer farlı göz makyajı yapmak istiyorsan, krem yapıda kolayca dağılan ve gün boyu kalıcı olan Color Tattoo farların renklerini deneyebilirsin. Eğer göz kalemi uygulayıp biraz dağıtarak buğulu bir görünüm elde etmeyi seviyorsan da L’Oréal Paris’in Infaillible Gel Eyeliner'ının yeni renklerini deneyebilirsin!

Sınırsız ve lifting etkili kirpikler

Üniversite Öğrencileri İçin 50TL Altı En İyi Makyaj Malzemeleri_4

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Okul günlerinde eğer makyajdan vazgeçemiyorsak, maskaralar en büyük kurtarıcılarımızdan. Hacimli ve kıvrık kirpik görünümü hem çok daha çekici hem de enerjik görünmeni sağlayacak. Bunun için de kirpik liftingi etkili L’Oréal Paris Unlimited maskarayı mutlaka denemelisin. Her zamankinden kat ve kat daha kıvrık, uzun ve hacimli kirpikler için Unlimited maskaranın tanışma fiyatını kaçırmamanı şiddetle tavsiye ediyoruz!

Allık ve aydınlatıcı bir arada

Üniversite Öğrencileri İçin 50TL Altı En İyi Makyaj Malzemeleri_5

Üniversite makyajında daha canlı ve enerjik görünmeni sağlayacak ve uzun ders çalışma gecelerinin tüm etkilerini geride bırakacak ten ürünlerine ihtiyacın olacağı kesin! Bunun için hem aydınlatıcı hem de allık olarak kullanabileceğin, kremsi yapıda ışıltılı bir allık önerimiz var. NYX Professional Makeup’ın Bright Idea Illuminating Stick’lerinden Rose Petal Pop rengi hem yanaklarına tatlı bir sıcaklık verecek hem de içerisindeki ışıltı ile harika görünmeni sağlayacak. Üstelik kremsi yapısı çok kolay uygulandığı için vakit kaydından da tasarruf etmiş olacaksın!

Tüm gün kalıcı dudak makyajı

Üniversite Öğrencileri İçin 50TL Altı En İyi Makyaj Malzemeleri_6

Evden çıkmadan önce bir ruj sürmek hepimizi iyi hissettiriyor, bunu göz ardı edemeyiz. Özellikle okul günleri dudak makyajının da zorlu bir güne dayanıklı olması gerektiğini düşünürsek, kalıcı likit mat rujlar imdadına yetişecek. NYX Professional Makeup’ın Lip Lingerie likit mat ruj serisindeki nude renklerin okul makyajına çok uyacağını da düşünürsek, kalıcılıklarıyla da kalbini kazanacak bu rujlardan mutlaka edinmelisin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler