0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Ünlülerden taktikler: Adriana Lima'nın güzellik sırları

Favoriye Ekle

Victoria's Secret'ın efsane meleği Adriana Lima, birkaç yıl aradan sonra tekrar Maybelline New York'un yüzü oldu. Güzelliğinin yanı sıra sempatikliği, alçak gönüllülüğü ve güleryüzüyle de anılan ünlü model, güzellik sırlarını Marie Claire'e açıkladı. Biz de senin için derledik!

Marie Claire: Birçok kişi güzelliğinizin yanında sempatik kişiliğiniz ve doğallığınız nedeniyle size bayılıyor. Bu özellikleriniz dış görünüşünüze de yansıyor mu? Yaptığınız makyaj ve giyiminiz de kişiliğiniz gibi doğal mı?

Adriana Lima: Makyaj bana göre bir sanat ve kendini ifade ediş şeklidir. Onun için evet, ben de makyajımla ruh halimi ve kişiliğimi ifade etmeye çalışırım. Çalışmadığım zamanlarda da bu böyledir. Günlük olarak sadece maskara kullanırım. Akşam çıkıyorsam da kırmızı ruj sürerim.

Marie Claire: Cilt ve saç bakımınızı nasıl yapıyorsunuz?

Adriana Lima: Cilt ve yüz için nem önemli; çok su içmek gerekiyor. Fitness, hayatımın önemli bir parçası. Egzersiz yapmayı, terlemeyi severim. Hep seyahatte olduğumdan cildim için doğal yağlar kullanıyorum.

Marie Claire: Favori giysiniz hangisi?

Adriana Lima: Çocuklarlayken daha casual parçalar giymem gerekiyor; jean ve tişört gibi... Ama arkadaşlarımla çıktığımda kendimi dişi hissetmemi sağlayacak elbiseleri tercih ediyorum.

Marie Claire: Size göre en seksi makyaj nasıl olmalı?

Adriana Lima: Dumanlı gözleri seviyorum. Cildimin doğal görünmesini de... Çok fazla maskara kullanırım. Ve tabii ki Color Sensational kırmızı ruj... Bu benim için en seksi detaylardan biri!

Marie Claire: Çantanızın olmazsa olmazı nedir?

Adriana Lima: Kırmızı ruj!

Marie Claire: En sevdiğiniz Maybelline New York ürünleri hangileri?

Adriana Lima: Fondötenle başlayalım: Affinitone fondöteni seviyorum çünkü onunla birlikte başka bir şey kullanmanıza gerek kalmıyor ve cildiniz nefes alabiliyor. Allık olarak Affinitone allığı tercih ediyorum. Fırçaları da çok kalın olduğu için hacim yaratıyor.

Marie Claire: Stilinizi nasıl tanımlıyorsunuz?

Adriana Lima: Tarzımı üç ifade ile tanımlarsam; feminen, genç kız gibi ve eğlenceli. Bazen hepsi bir arada olabiliyor, bazen de tek biri.

Marie Claire: Brezilyalı kadınların güzellik sırrı nedir?

Adriana Lima: Sanırım karışık etnik kökenlere sahibiz ve Avrupalı, yerli ve Afrikalı kanı taşıyoruz. Hayatı, müziği seviyoruz ve olumlu insanlarız.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler