0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Ünlülerin çarpıcı göz makyajları nasıl elde edilir?

Favoriye Ekle
Ünlülerin çarpıcı göz makyajları nasıl elde edilir?

Kırmızı halının en gösterişli kadınları, nasıl bu kadar kusursuz görünüyor hiç merak ettin mi? Konu makyaj sırları olduğunda boşuna onlardan ilham almıyoruz! Ne, neyle yakışır; en trend renkler nasıl kombinlenir, göz rengimize uygun tonlar hangisi gibi soruların tüm cevaplarını yıldızların göz makyajlarına bakarak bulmamız mümkün! Hal böyle olunca, bir sonraki makyajımıza esin kaynağı olması için en beğendiğimiz ünlülerin, en çarpıcı göz makyajlarını bir araya getirdik.

Barbara Palvin

null

Barbara Palvin’e kedi bakışlar o kadar çok yakışıyor ki! Bronz teni, nude dudakları ve hacimli kirpikleriyle makyajını tamamlayan Barbara Palvin’in kedi bakışlarından esinlenmek için likit eyeliner yerine yumuşak uçlu jel bir göz kalemi kullanabilirsin. L’Oréal Paris Infaillible Eye Paint Gel Göz Kalemlerini 001 Back To Black rengini tercih edebilirsin.

Blake Lively

null

Altın kızımız Blake Lively’e altın tonlarından daha çok ne yakışabilir ki? Her daim spot ışıklarının altında ışıl ışıl gördüğümüz havalı sarışınımızın göz makyajından ilham almak için altın tonlarında likit bir göz farından yardım al. L’Oréal Paris Infaillible Eye Paint serisinden 201 Vicious Gold rengini deneyebilirsin. Farı, ürünün fırçası yardımıyla noktalar halinde göz kapağına uygula ve parmakların yardımıyla dağıt. 

Karlie Kloss

null

Karlie Kloss içinde kızıl tonları barındıran göz farlarının, renkli gözlere nasıl yakıştığını kanıtlar nitelikte bakır bir göz makyajıyla karşımızda! Bakır tonlarında dumanlı bir göz makyajı, katılacağın davetlerde tercih edebileceğin havalı bir seçenek olmaz mıydı? Göz makyajını vurgulamak için Karlie gibi sen de kaşlarını belirginleştirmeyi unutma. L’Oréal Paris Brow Artist Maker kaş kaleminden yardım alabilirsin. 

Luma Grothe

null

Güzeller güzeli Luma, bizi yenilikçi göz makyajları için cesaretlendiriyor. Luma’nın grafik göz makyajından esinlenmek için likit eyelinerlardan yardım alabilirsin. Bunun gibi iddialı bir göz makyajı tercih edeceğin günlerde, ten makyajın kusursuz görünmeli, geri kalan tüm makyajın olabildiğince sade olmalı. Böylece ilgiyi tamamen, grafik bakışlarına bırakabilirsin. Makyaja başlarken, L’Oréal Paris Infaillible Total Cover Kapatıcı Paleti ile cildindeki tüm cilt kusurlarını giderebilirsin.

Natasha Poly

null

2017 Bahar göz makyajı trendleri arasında yer alan ıslak göz kapakları, Natasha Poly tarafından harika bir biçimde taşınmamış mı? Likit, ışıltılı göz farları bu trendi bakışlarına taşımak için en pratik yol! Metalik ve ıslak bakışlar için L’Oréal Paris Infaillible Eye Paint serisinden 203 Iconic Silver rengini deneyebilirsin. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön