loader

Ünlülerin Kırmızı Halı Makyajı: Kusursuz Ten Makyajının Sırları

Favoriye Ekle

Ünlüler ve onların kırmızı halı makyajları her zaman radarımızda! Oscar ödül töreninin ardından, ünlülerin kırmızı halıdaki kusursuz ten makyajlarını birlikte inceliyoruz…

Yılın belli dönemleri, kırmızı halı üzerindeki ünlü görünümleri sayesinde heyecanımızı tavan yaptırıyor. Oscar, Cannes, Golden Globes kırmızı halı geçişlerini izlemek, bizim gibi makyaj ve güzellik tutkunları için yılın en keyif verici olaylarından. 2020 Oscar ödülleri daha yeni sahiplerini bulmuşken, biz de güzelliklerine hayran olduğumuz Hollywood ünlülerinin makyajlarını inceledik!

Laura Dern Kırmızı Halı Makyajı

Laura Dern Kırmızı Halı Makyajı

Bu yıl En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü alan Laura Dern, kırmızı halının en büyüleyici isimlerindendi. Siyah ve beyaz işlemeli elbisesi, doğal ama bir o kadar gösterişli makyajı ve saçlarıyla resmen bir kuğu gibiydi. Laura Dern’ün kırmızı halı makyajını yapan makyaj artisti Gita Bass, ten makyajında Armani Beauty Luminous Silk makyaj bazını kullanarak cildi makyaja hazırlamış. Fondöten olarak bizim de en iyi fondötenler listemizde yer alan Armani Beauty Luminous Silk fondöteni kullanmış. Laura Dern’un doğal, ipek gibi ışıltılı cildinin sırrı işte bu!

Ten makyajından sonra Laura Dern’ü kırmızı halıda görür görmez, rujunu çok merak etmiştik! Eğer sen de bizim kadar merak ettiysen hemen açıklıyoruz, Gita Bass dudaklarda Rouge D’Armani Matte rujlardan 102 numarayı kullanmış. Bu pembe alt tonlu nude mat ruj gerçekten kusursuz.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Sandra Oh’nun Kırmızı Halı Makyajı

Sandra Oh’nun Kırmızı Halı Makyajı

Kırmızı halı ve ödül törenlerinde görmeyi çok sevdiğimiz bir diğer Hollywood ünlüsü ise Sandra Oh, her zamanki gibi 2020 Oscar töreninde de çok güzel görünüyordu. Makyaj artisti Mai Quynh, Sandra Oh’un pürüzsüz cildi için Armani Luminous Silk makyaj bazı ve Luminous Silk fondöteni kullanmış. Sanda Oh’un yanaklarındaki doğal sıcaklık ise Neo Nude serisindeki 32 numaralı likit allığın eseri.

Sanda Oh’un göz makyajı da en az ten makyajı kadar iddialı. Armani Beauty Eye Tint likit farlardan 34 rengi ve Eyes To Kill Eye Quattro farlardan 2 ve 4 numarası kullanılmış. Hacimli ve yoğun kirpiklerin kahramanı ise Armani Eyes To Kill maskara.

Lily Aldridge’in Kırmızı Halı Makyajı

Lily Aldridge’in Kırmızı Halı Makyajı

Güzelliğine hayran olduğumuz top modellerden Lily Aldridge de, 9 ubat gecesi Oscar kırmızı halısında adeta bir melek gibiydi. Kusursuz, ipek gibi görünen cildinin anahtarı, makyaj artisti Carolina Gonzales’in uyguladığı Armani Luminous Silk fondöten. Lily Aldridge’in kırmızı halıya yakışır ruj seçimi ise bizce mükemmel: Kırmızı ruju Armani Beauty Lip Maestro likit rujlardan 400 numarası.

Sara Sampaio’nun Oscar Partisi Makyajı

Sara Sampaio’nun Oscar Partisi Makyajı

Gelelim gecenin diğer bir eğlenceli anına, Oscar ödül töreni sonrası, düzenlenmesi bir gelenek olmuş after partisinde, kırmızı halıda tüm resmiyetleriyle salınan Hollywood ünlülerini bu sefer parti havasında gördük. Bu seneki Oscar partisinde güzelliğiyle bizi büyüleyen ilk ünlü de Sara Sampaio oldu. Klasik eyeliner ve kırmızı ruj uyumu, bir Oscar partisine yakışacak cinstendi. Bu makyajda makyaj artisti Cedric Jollvet, Rouge D’Armani Matte rujlardan 400 numarayı kullanmış.

Madeline Brewer’ın Oscar Partisi Makyajı

Madeline Brewer’ın Oscar Partisi Makyajı

Oynadığı diziyle hepimizi büyüleyen Madeline Brewer, Oscar partisinde boy gösteren Hollywood ünlülerinden biriydi. Siyah elbisesi ve yeşil taşlı küpesiye çok asil bir görünüm elde eden ünlü oyuncu da eyeliner makyajını nude dudaklarıyla kombinlemiş. Böylece yeşil gözleri de ön plana çıkmış. Makyaj artisti Kayleen McAdams, göz makyajında Armani Beauty Eye Tint’in 42 numarasını kullanmış.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Alessandra Ambrosio’nun Oscar Partisi Makyajı

Alessandra Ambrosio’nun Oscar Partisi Makyajı

En beğendiğimiz top modellerden biri olan Alessandra Ambrosio, Oscar ödülleri partisinde pembe elbisesiyle resmen herkesi büyüledi. Pürüzsüz ve doğal görünen ten makyajı ise tüm bu Hollywood ünlülerinde olduğu gibi Armani Beauty Luminous Silk fondötenin eseri. İçten gelen bu ışıltı ve ipek gibi bir cilt görünümü, sadece kırmızı halıya özel değil, bu fondöten özel günlerde olduğu gibi günlük makyajda da pürüzsüz bir bitiş elde etmek için ideal.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler