loader

Ünlülerin Sokak Stilini İnceliyoruz!

Favoriye Ekle

Sokağa çıkmayalı neredeyse aylar geçti. Sosyal medyada denildiği gibi 'kotlarım beni öldü sanıyor'. Gerçekten doğru!

Neyse ki artık sosyal izolasyon döneminden kontrollü ve yeni normal hayata geçiş yapıyoruz. Maske takarak yeni dönemde hem kendimizi koruyoruz hem de sosyal hayata adapte olmaya çalışıyoruz. Peki, dışarı çıkarken ne giyeceğini hiç düşündün mü? Ünlülerin sokak stilinden ilham alarak dışarı çıktığın ilk gün harika görünebilirsin. En sevdiğimiz ünlülerin giydiklerini ve yaptıkları makyajları yakından inceliyoruz. Bakalım sen hangisinden ilham alacaksın?

Eva Longoria

Eva Longoria

Salgın süresince dışarı çıkmayı, aileni ve sevdiklerini görmeyi çok özlediğini biliyoruz. Eminiz, onları göreceğin ilk gün için çok heyecanlısın. O gün biraz şık ve havalı görünmek için Eva Longoria'dan ilham alabilirsin. L'Oréal Paris Güzellik Elçisi Eva Longoria, keten nude takımı içinde harika görünüyor. Yaz günlerinde sen de keten takım giyerek casual şıklık yakalayabilirsin. Eva baştan aşağı aynı ton giyinerek bronz tenini ön plana çıkarmış. Sen de kusursuz cildini ortaya çıkarmak için en iyi fondöten ve kapatıcıyı kullanmalısın.

Dışarı çıkacağın ilk gün cildini pürüzsüz ve daha sağlıklı göstermek için L'Oréal Paris True Match fondöteni uygulayabilirsin. Hyaluronik asit içeren True Match fondöten, cildine bakım yaparken aynı zamanda cilt kusurlarını da doğal bir şekilde gizliyor. Fondöteni uyguladıktan sonra göz altındaki morlukları da L'Oréal Paris More Than Concealer ile gizle. Bu kapatıcının yoğun örtücülüğünün karşısında hiç bir leke görünemez.

Amber Heard

Amber Heard

İş yerini bu kadar özleyeceğini kim tahmin ederdi? Ofise gideceğin ilk gün henüz ne giyeceğine karar veremeyenler Amber Heard'ın stilinden ilham alabilir. Uzun elbise ve fötr şapkayla ofise havalı bir giriş yapabilirsin. Ofiste de maske takacağını düşündüğümüz için sadece göz makyajına ağırlık vermeni öneriyoruz.

Amber Heard'ın makyaj stillerinde hep belirgin maskara ve büyük gözleri ön plana çıkıyor. Sen de iş yerine giderken L'Oréal Paris Bambi Eye Maskara ile aynı etkiyi yakalayabilirsin. Bambi Eye maskara, gözlerini tıpkı ceylan gözü gibi hafif çekik ve daha iri gösteriyor. Böylece göz makyajı yapmasan dahi gözlerin makyajının yıldız haline gelecek. Ofise girer girmez herkesin seni iltifat yağmuruna tutmasını istiyorsan Bambi Eye yani Amber Heard'ın favori maskarasını kullanmalısın.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Luma Grothe

luma grathe

Luma Grothe yazın rahat ve salaş kıyafetler giymeyi çok seviyor. Sen de karantina sonrasında arkadaşlarınla buluşurken abartılı stiller yerine daha doğal ve fresh görünümler tercih etmelisin. Siyah tulum ve saç bandına ne dersin?

Arkadaşlarınla buluşmaya giderken Luma Grothe gibi canlı ve aydınlık görünmek istiyorsan sana L'Oréal Paris'in en iyi makyaj malzemelerinden önerilerimiz olacak. Glow Cherie Renkli Nemlendirici ve Glow Mon Amour Aydınlatıcı tam senin gibi taptaze görünmeyi sevenler için! Loreal Glow Cherie renkli nemlendiricini dilersen tek başına, fondöten altına veya fondötenin ile karıştırarak kullanabilirsin. Doğal bir aydınlık hissi yaratan bu renkli nemlendirici özellikle aydınlık yaz makyajları için ideal!

L’Oréal Paris Glow Mon Amour Likit Aydınlatıcı ise yok gibi ten makyajının olmazsa olmazı. Yaz makyajında Glow Mon Amour aydınlatıcının 03 Bronze in Love rengini fondötenine karıştırarak veya elmacık kemiğinin üzerine direkt uygulayarak ışıl ışıl görünebilirsin.

Camille Rowe

Camille Rowe

En sevdiğimiz modellerden olan Camilla Rowe'nin sokak stiline bayılıyoruz. Havalı parçaları spor bir şekilde kombinlemeyi başaran Camilla'dan öğrenecek çok şeyimiz var. Karantina dönemi bittiğinde alışveriş merkezine giderken şık bir eteğini siyah crop top trikonla birleştirerek sen de ünlü model Camilla Rowe gibi görüneceksin.

Tabii makyajını da es geçmemek lazım. Alışverişe giderken yüzünde maske olacağı için abartılı makyaj yapmana gerek olmayacak. Fakat kaşlarını unutma! Sosyal izolasyon döneminde kaşlarını şekillendirecek vakit bulamadıysan kaş kalemiyle kaşlarını doldurabilirsin. En sevdiğimiz kaş kalemlerinden L'Oréal Paris Brow Artist Skinny Definer ile kaşlarının aralarındaki boşlukları yumuşak bir şekilde doldurabilirsin. Kaş rengine uygun olan kalem tonunu bul ve maskeli makyajını yapmaya başla.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler