Ünlülerin yaz makyajları

Favoriye Ekle
Ünlülerin yaz makyajları

Isınan havalarla birlikte sadece bizim değil ünlülerin de makyaj stilleri değişti. Daha canlı, enerjik ve renkli makyajları tercih eden ünlüler, sosyal medyadan paylaştıkları fotoğraflarla bizlere adeta makyaj dersi veriyorlar. Şimdi en sevdiğimiz ünlülerin yaz makyajlarını senin için inceliyoruz!

Karlie Kloss

Karlie Kloss'un aydınlık ve parlak cildini her daim çok beğeniyoruz. Yaz mevsiminde renkli allık ve ışıltılı farları bolca kullanan Karlie Kloss, belli ki makyaj trendlerini yakından takip ediyor. Beyaz tenine çok yakışan pembe allığını ve elmacık kemiğine uyguladığı aydınlatıcısını biz çok beğendik! 

Sen de Karlie Kloss gibi açık tenliysen krem rengi far, cushion fondöten ve pembe allığınla ideal yaz makyajını elde edebilirsin.

Barbara Palvin

Barbara Palvin yaz makyajında sadeliği tercih ediyor.Günlük hayatında genellikle yok gibi duram makyaj stiliyle karşımıza çıkan Barbara Palvin, yaz makyajında da bronz ve fresh görünümü tercih ediyor.

Sen de yaz mevsiminde yoğun kontür uygulaması yerine bronzerın ile yüz hatlarını belirginleştirebilirsin. Böylece daha doğal ve sıcak bir ten makyajı elde edeceksin.

Natasha Poly

 

Natasha Poly her daim iddialı göz makyajıyla dikkatimizi çekiyor. Özel davetlerde yoğun göz kuyruklu göz makyajını tercih eden Natasha Poly, kırmızı halının her zaman en dikkat çekici isimlerinden biri oluyor. Sen de yaklaşan yaz davetlerinde yoğun göz makyajıyla gecenin yıldızı olabilirsin. Gözlerini daha belirgin göstermek için füme tonlarında kuyruklu göz makyajı yapabilirsin. Farını uyguladıktan sonra göz kalemiyle hem alt hem de üst kirpik gibi belirginleştirerek gözlerini çerçevelemeyi unutmamalısın.

Doutzen Kroes

Doutzen Kroes her gittiği yerde gözleri üzerinde toplamayı başarıyor. Yaz makyajında da oldukça doğal ve sade renkleri seçen Doutzen Kroes bizi bir kere daha kendine hayran bıraktı. Naturel ten makyajı, şeftali rengi allığı ve hacimli kirpikleriyle beğenimizi toplayan Doutzen Kroes, sade makyajıyla iddialı görünmeyi başarmış. Sen de yaz makyajında sade ve doğal makyaj stillerini tercih ederek, bütün bakışları üzerinde toplayabilirsin. Ne demişler, az çoktur!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön