loader

Unutulmaz kırmızı elbiseler savaşıyor: Blake Lively VS Jennifer Lopez

Favoriye Ekle

Kırmızı halıda, en çekici renk hangisi diye sorsalar kuşkusuz kırmızı deriz! Bugüne kadar kırmızı halıdan yüzlerce kırmızı elbise ve kırmızı halı makyajı geçmiştir ama bizim aklımız Blake Lively ve Jennifer Lopez'in giydiği elbiselerde kaldı. Unutulmaz bu iki kırmızı elbise, o gece orada olanları eminiz büyülemiştir. Modası asla geçmeyen bu iki elbiseye yakından bakalım. Oylarını bekliyoruz!

Blake Lively

2009 yılında gerçekleşen EMMY ödül töreninde giydiği bu kırmızı elbise aklımızdan çıkmıyor! Sarışın güzelin beyaz teni ve kırmızı elbisesinin uyumuna bayıldık! Makyajına gelince, füme rengi dumanlı göz makyajı ve nude dudakları ile 2009 yılının favori makyaj stili ile karşımıza çıktı. Sarı saçlarını yukarıdan örgü modeli ile şekillendiren Blake, gecenin kuşkusuz en şık kadınlarındandı. Kırmızı elbisesini nude rengi topuklu ayakkabılarıyla tamamlayan sarışın güzel, bu kıyafeti şimdi giyecek olsa, farklı bir ayakkabı tercih edebilirdi, ne dersin?

Jennifer Lopez

Billboard Müzik Ödülleri gecesinde karşımıza çıkan Jennifer Lopez, kırmızı şifon elbisesi ile nefes kesti! Geçtiğimiz yıl gerçekleşen bu davette giydiği seksi kırmızı elbisesi ile unutulmaz kırmızı elbiseler listesine ilk sıralardan giriş yaptı. Derin V yaka elbisesi, şifon kumaştan oluşuyor. Gözlerinde ince eyeliner ve bol maskara kullanan ünlü şarkıcı, dudaklarında sadece pembe parlatıcı tercih etti. Elbisesinin belindeki ince kemeri ve ayakkabılarını aynı renkte kullanan Jennifer Lopez, gece boyunca bakışları üzerinde topladı.

Karar senin

Blake Lively ve Jennifer Lopez unutulmaz kırmızı elbiseleri ile hafızalarımızda yer ettiler. Senin favorin kim?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön