loader

Upuzun kirpikler için ihtiyacın olan tek maskara

Favoriye Ekle

Yeni makyaj ürünlerini denemeyi ve yorumlarımızı paylaşmayı çok sevdiğimizi biliyorsun! Bu hafta, takma kirpik takmadan, upuzun kirpiklere kavuşmak isteyenlerin tutkunu olacağı NYX Professional Makeup Double Stacked Maskarayı inceledik.

Neden sevdik?

Upuzun kirpikler için ihtiyacın olan tek maskara_1

 Kirpikleri anında uzatan Nyx Professional Makeup Double Stacked maskara üç kolay adımda uygulanabiliyor. Üstelik bu maskara gün içinde asla dökülme yapmıyor. Kolayca uygulanmasının yanı sıra; makyaj çıkarıcısı yardımıyla kolayca da temizlenebiliyor.

En etkili uygulama için nasıl kullanmalı?

Upuzun kirpikler için ihtiyacın olan tek maskara_2

Nyx Professional Makeup Double Stacked maskarayı satın aldığında yukarıda gördüğün iki ayrı tüp beraber geliyor. Baz ve top coat olarak kullanacağın tüp siyah olan, naylon fiber içerikli diğer tüp ise beyaz olan. Ürün üç adımda uygulanıyor ve ben bu uygulamayı oje uygulamasına benzetiyorum. Oje sürmeden önce nasıl baz kat uyguluyor, sonra ojeyi sürüyor en son top coat uyguluyorsak bu ürünü uygularken de aynı yolu izliyoruz. Sonuçlar son derece etkili! Elde ettiğimiz upuzun ve simsiyah kirpikler, özel günlerde takma kirpik kullanmadan da etkili göz makyajları yapabileceğimizi gösteriyor! 

Biz Nyx Professional Makeup Double Stacked maskarayı çok sevdik ve makyaj çantamızda onun için özel bir yer ayırdık bile! Ya sen?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler