loader

Urban Decay All Nighter Pollution Sprey ile Şehrin Yorucu Etkisine Dur Diyoruz!

Favoriye Ekle
Urban Decay All Nighter Pollution Sprey ile Şehrin Yorucu Etkisine Dur Diyoruz!

Şimdi sana hepimizin başına gelebilen bir durumdan bahsedeceğiz.Ten makyajını yaptın, kusursuz görünüyorsun! Dışarı çıktın daha bir saat bile geçmeden makyajın ilk anki kusuruzluğunu kaybediyor. Sen de bu problemi hemen hemen her gün yaşıyor musun?

Makyajını sabitlemeye çalışsan da fondötenin ilk anki gibi taze ve cildinle bir durmuyorsa artık yepyeni bir çözüm bulmanın zaman gelmiş demektir. Özellikle şehir hayatının yoruculuğu ve koşturması arasında ten makyajının sabahtan akşama kadar göz alıcı görünmesini istiyorsan makyaj.com'un sana harika bir haberi var! Urban Decay'ın yeni çıkan ürünüyle seni tanıştırdıktan sonra ten makyajında yepyeni bir döneme gireceksin. 

Urban Decay All Nighter Pollution Sprey

Ten makyajını yaptıktan sonra en sık karşılaştığımız sorunların başında fondötenin renk değiştirmesi geliyor. Gün içinde turuncuya doğru dönen fondötenin sırrını çözdük! Fondötenin içindeki antioksiden maddeler oksijenle ve cildimizin doğal yağlarıyla birleşince oksitlenme yapıyor. Oksitlenen ten makyajı da koyulaşarak adeta turuncu bir renk alıyor. Peki ya ne yapacağız? Tüm fondötenlerimizi çöpe atacak değiliz ya! 

Urban Decay'ın yeni çıkardığı All Nighter Pollution Sprey tam da bu sorun için imdadımıza yetişiyor. Ten makyajını 16 saate kadar koruyan bu makyaj sabitleme spreyi sayesinde artık makyajımız evde nasıl görünüyorsa dışarda da öyle duruyor. İncecik yapısı sayesinde cildimizde taze ve sağlıklı bir görünüm yaratan bu spreyi biz dener denemez çok sevdik. 

Neden Urban Decay All Nighter Pollution Sprey kullanmalısın?

Ten makyajının her daim taze ve sanki 5 dakika önce yapmışsın gibi görünmesini istiyorsan Urban Decay All Nighter Pollution Sprey'i mutlaka kullanmanı öneriyoruz. Özellikle yağlı ciltlerde görülen parlama ve oskitlenme sorununu ortadan kaldıran bu sprey sana gün boyu sağlıklı görünen bir ten makyajı sunuyor.

Şehir hayatının koşuşturmasında makyajını tazeleyecek, yarım saatte bir çantandan çıkardığın küçük aynayla makyajını kontrol edecek zamanın yoksa Urban Decay All Nighter Pollution Sprey senin için 16 saate kadar taze bir ten makyajı sağlıyor. Bu ürünün en sevdiğimiz yanlarından biri de cildimizi hava kirliliğinden koruması oldu. Nasıl güneşten korunmak için güneş koruyucu sürüyorsak hava kirliliğinden de korunmak için Urban Decay All Nighter Pollution Sprey kullanmamız gerekiyor. Spreyin içindeki çinko, magnezyum ve bakır mineralleri sayesinde ten makyajının oksitlenme sorunu yok ediyor ve nemlendiriyor, yerine doğal görünen ipek gibi bir cilt bırakıyor. Hem günlük makyajında hem de gece makyajlarında kullanabileceğin bu sabitleme spreyi kısaca hayat kurtaran cinsten!

Urban Decay All Nighter Pollution Sprey nasıl kullanılır?

Urban Decay All Nighter Pollution Sprey'i kullanmak çok kolay! Ten makyajını tamamen bitirdikten sonra -buna kontür uygulaman, aydınlatıcın ve pudran da dahil- makyaj sabitleme spreyini yüzüne bolca sıkabilirsin! Artık hazırsın, 16 saat boyunca ten makyajını düşünmeden şehir hayatının içinde kaybolmanın tadını çıkar. Bu harika makyaj sabitleme spreyine 1 Mart'tan itibaren urbandecay.com.tr'den ulaşabilirsin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön