0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Urban Decay artık Türkiye'de!

Favoriye Ekle

Renkli ve özgün kozmetik üreticisi Urban Decay artık Türkiye'de!

Markanın hikayesi, 90'ların ortalarında, güzellik sektörünün pembe, kırmızı ve bej renklerinin kölesi haline geldiği zamanlarda başladı. Cisco Systems'ın kurucu ortağı Sandy Lerner bu tekele baş kaldırarak cüretkar bir karar aldı: Eğer kozmetik sektörünün büyük markaları onun alternatif makyaj zevklerine ayak uyduramıyorsa, o da bunu ancak kendi markasıyla yapabilirdi.

Nasıl kuruldu ve büyüdü?

Sandy kendisi ile aynı vizyonu paylaşan Wende Zomnir ile tanıştı. Yaratıcı bir iş kadını ve makyaj bağımlısı olan Wende de renk eksikliğini fark etmiş ve bir silkelenmenin zamanının geldiğine karar vermişti. Sandy ve Wende 10 ruj ve 12 ojeden oluşan bir seri ile 1996 yılında Urban Decay'i piyasaya sürdü.

O soru...

İlk dergi reklamında "Pembe sizi de kusturuyor mu?" sorusu soruldu ve böylece kozmetik endüstrisini yönetenler geri kalmamak için bocalarken bir devrimi ateşlediler. Bugün Kreatif Yönetici / Kurucu Ortak olarak Wende, Tim Warner ile birlikte Urban Decay'in büyümesine yön veriyor.

Bağımsız tek bir ruh!

Markanın dünya çapında sürekli yaygınlaşması Wende ve Sandy'nin inançlarında haklı olduklarının bir kanıtı. Bugün Urban Decay ürünleri Amerika, Kanada, İngiltere, Fransa, İtalya, İspanya, Singapur ve daha birçok ülkede güzellik mağazalarının mor raflarını süslüyor. Dünyanın her yerindeki Urban Decay hayranları, ürünleri kendilerine özgü yöntemlerle kullansalar da, onları birleştiren bağımsız tek bir ruh olduğuna inanılıyor!

Nerede bulabilirsin?

Nisan'ın son haftasından itibaren Sephora mağazalarında!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler