Vazgeçemediklerimiz: L'Oréal Paris Rujlar

Favoriye Ekle
Vazgeçemediklerimiz: L'Oréal Paris Rujlar

L’Oréal Paris rujlar bir çoğumuzun makyaj çantalarının olmazsa olmazı. Ultra mat likit rujlardan parlak bitişlilere, her makyaja uyum sağlayan L’Oréal Paris rujlardan favorilerimizi şimdi seninle paylaşıyoruz!

L’Oréal Paris, makyaj markaları arasında en yenilikçi ve en heyecanla takip ettiğimiz markalardan. Her yeni çıkardığı ürünü koşa koşa deniyor ve favoriler listemize ekliyoruz. İster günlük makyaj olsun ister gece veya özel gün makyajı, her zaman her isteğimize cevap veren L’Oréal Paris’in rujları da bizim için vazgeçilmez. Bu yazımızda, elimizden düşüremediğimiz, bittikçe yenisini aldığımız L’Oréal Paris rujları tek tek seninle paylaşıyoruz!

L’Oréal Paris Les Chocolats Ultra Mat Likit Rujlar

L’Oréal Paris Les Chocolats Ultra Mat Likit Rujlar

Likit mat rujların bizim için ne büyük bağımlılık olduğunu, bizi takip ediyorsan yakından biliyor olmalısın. Her makyajımızda çok severek kullandığımız likit mat rujlar, uzun süre kalıcılıkları ile de gönlümüze taht kurmuş durumdalar. L’Oréal Paris’in Les Chocolats ultra likit mat rujları, hem matlıkta ve kalıcılıkta ayrı bir boyuta atladılar, hem de inanılmaz lezzetli çikolata kokularıyla iştahımızı açtılar.

L’Oréal Paris Les Chocolats Ultra Mat Likit Rujlar 852 box of chocolates

Dudakları kurutmayan ultra mat bitişi, dudakta sabitlenen ve gün boyu bozulmayan formülü ve özel aplikatörü ile tek seferde kolayca uygulanan Les Chocolats’ı henüz denemediysen çok şey kaçırıyorsun. Çikolatadan ilham alan kahverengi-nude renklerinden favorimizi seçmek çok zor olsa da, 848 Dose Of Cocoa ve 852 Box of Chocolates’ı denemelisin. Sürmeden önce koklamayı unutma!

L’Oréal Paris Color Riche Shine Rujlar

L’Oréal Paris Color Riche Shine Rujlar

Parlak dudak makyajlarının, 2019 makyaj trendleri arasında hızla yükselişi hepimizin dikkatini çekiyor. Likit matların yeri ayrı olsa da, parlak dudak görünümü de tıpkı geçen sene olduğu gibi bu sene de hayatımızda. L’Oréal Paris’in Color Riche Shine ruj serisi de bu parlak dudak trendinin en popüler rujlarından.

Dudaklara yapışkan bir his bırakmadan parlak bir görünüm veren Color Riche Shine rujlar, nude ve canlı renk tonlarıyla da her makyaja uyum sağlıyorlar. Eğer sen de bu baharda parlak ruj trendini denemek istersen, uzun süre kalıcı olan Color Riche Shine rujlardan 111 Instaheaven ve 465 Trending'i deneyebilirsin.

L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction Rujlar

L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction Rujlar

Mat ruj bağımlılığımızın baş rol oyuncuları, L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction rujlardan, neredeyse hepimizin makyaj çantasında en az bir tane vardır. Mat bitişi, dudağı kurutmayan kremsi yapısı ve geniş renk seçeneği ile Color Riche Matte Addiction, L’Oréal Paris rujlar arasında en sevilenlerden.

L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction Rujlar 640 Erotique

Herkese yakışan gül kurusu nude tonundaki 640 Erotique sanıyoruz ki en popüler mat rujlardan. Canlı, çekici bir kırmızı olan 347 Haute Rouge, romantik bir pembe olan 103 Blush in a Rush ve en sevilen bordo rujlardan biri olan 349 Paris Cherry, en sevdiklerimizden. Eğer bu renkleri bugüne kadar denemediysen mutlaka bir şans vermelisin.

L’Oréal Paris Infaillible 24H Likit Rujlar

L’Oréal Paris Infaillible 24H Likit Rujlar

Dudaklarda gün boyu kalıcı olan, canlı bir etki bırakan L’Oréal Paris Infaillible 24H likit rujlar da çift taraflı formlarıyla makyajımızda çok sık tercih ettiğimiz rujlardan. Likit tarafıyla uygulandıktan hemen sonra sabitlenen ve gün boyu bozulmayan bu rujlar, diğer taraflarındaki lip balmıyla da dudaklara bakım yapıyor ve kurumalarına engel oluyor.

L’Oréal Paris Infaillible 24H Likit Rujlar 2

İddialı ve günlük tonlar içeren Infaillible ruj serisinden favori rengimizi sorarsan, istisnasız her makyaja ve ten rengine çok yakışan 114 Ever Nude ve kahverengi tonlu 117 Perpetual Brown'u öneririz. Kahverengiye yakın bu soğuk nude tonu çok beğeneceğine eminiz.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön