Vice Challenge Yarışması: En iyi dudak makyajları yarışıyor!

Vice Challenge Yarışması: En iyi dudak makyajları yarışıyor!

Sınır tanımayan makyaj tutkunlarına iki güzel haberimiz var! Uzun zamandır beklediğimiz Urban Decay Vice serisi çok yakında makyaj severlerle buluşuyor. Üstelik Vice Challenge sayesinde Vice serisinden istediğin ruju kazanma şansı yakalayabilirsin! Detaylar için okumaya devam et!

Tanıştıralım: Urban Decay Vice Lipstick Collection

Bu seri için nefesimizi tuttuk, uzun zamandır bekliyoruz! Peki Vice serisi makyaj tutkunlarını neden bu kadar heyecanlandırıyor? Öncellikle akıl almaz renk çeşitliliği markanın da en büyük renk serisini oluşturuyor. Renk aralığında ise aradığımız herşeyi bulabileceğimize şüphemiz yok! Cesur açık tonlardan, koyu, cezbedici renklere ve süper kullanışlı nötrlere kadar her tonu içeren seri, sezon trendlerinin nabzını tutarken, yeri dolmayan zamansız tonları da unutmuyor!

Üstelik kalbimizi fetheden yalnızca serinin renk çeşitliliği değil. Serinin çeşit çeşit renk tonları altı farklı doku seçeneğiyle birlikte geliyor. Mat, kremsi, sedefli, transparan... Aradığımız herşeyi bulabileceğimizi söylemiştik! Tek bir sürüşte yoğun renk veren formülü, pürüsüz bir uygulama sağlıyor. Ve tabii bir de, formulündeki yağlar, dudaklarımızı nemlendirip, bakım yapıyor. Süper yoğun matlar bile dudakları kurutmuyor!

Senin de bizim kadar heyecanlandığına eminiz! Peki Vice rujunu kazanmak için Vice Challenge'a katılmaya hazır mısın?

Nasıl katılırım?

Son derece basit.

1. @makyajcom 'u Instagram üzerinden takip et.

2. En iyi renkli dudak makyajı fotoğrafını Instagram'da #urbandecayturkiye ve #lipstickismyviceetiketleriyle paylaş.

3. Paylaştığın fotoğrafa @makyajcom'u etiketlemeyi unutma.

En iyi üç dudak makyajına istediği renk Vice ruj hediye!

Vice heyecanını doruğa taşımak için, Vice Lipstick iOS uygulamasını incele, uygulama sayesinde birbirinden farklı Vice ruj tonlarını deneyerek kendi imza tonunu bul. Uygulamaya erişmek için bağlantıya tıklaman yeterli: https://itunes.apple.com/us/app/vice-lipstick/id1092653320?mt=8

Kim bilir belki beğendiğin tonu Vice Challenge sayesinde sen kazanırsın!


BU GÖRÜNÜM İÇİN
Urban Decay Vice LTD Reloaded

Urban Decay Vice LTD Reloaded

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
Urban Decay Vice LTD Reloaded

Urban Decay Vice LTD Reloaded