loader

Videolu anlatım: Nil Ertürk'den makyaj tüyoları

Favoriye Ekle
Videolu anlatım: Nil Ertürk'den makyaj tüyoları

Ünlü moda bloggerı Nil Ertürk; bu videoda, fotoğraflarda çarpıcı ve havalı görünmenin anahtarı olacak tüyolar veriyor! Kendi blogu için fotoğraf çekiminde kullandığı bu çekici makyaj stilini, aklına yazmaya ne dersin?

Birinci adım:

İlk olarak göz kapaklarına Maybelline Color Tattoo On'n'On Bronze rengini uygula. Bu krem farı, parmaklarınla kolayca uygulayabilirsin.

İkinci adım:

Maybelline Coffee Drama far paletinden en koyu tonu, gözlerinin dış köşelerinden içlere doğru tampon hareketlerle sürerek kahverengini belirginleştir. Kaş altına gelmemesine dikkat ederek, alt kirpik diplerinin dış kısımlarına da aynı rengi uygula.

Üçüncü adım:

Colossal Kajal göz kalemini üst ve alt kirpik diplerine uygulayarak gözlerini belirginleştir. Mini kuyruklar da ekleyerek bakışlarına kedi etkisi kat.

Dördüncü adım:

Kirpiklerinde yoğun bir etki için, Colossal Go Extreme Leather Black maskarayı diplerinden zigzag hareketler yaparak uçlara doğru uygula. Alt kirpiklerine de uygulama yaparak daha vurgulu bakışlar elde et.

Beşinci adım:

Fotoğraflarda cildinin parlamasını engellemek için mat etkili bir fondöten kullan. Affinimat iyi bir seçim. Fondöteni parmaklarına tüm yüzüne eşit şekilde sür. Ellerindeki ısı, fondötenin rahatça yayılmasını sağlar.

Altıncı adım:

Göz altlarına Affinitone kapatıcıyı tampon hareketlerle sür.

Yedinci adım:

Makyajının kalıcı olması için, Super Stay 24 saat kalıcı pudrayı göz altlarına ve burnuna fırçayla uygula.

Sekizinci adım:

Fotoğraflarda solgun çıkmamak için, Affinitone kahverengi allığı gülümsediğinde belirginleşen elmacık kemiklerinin üstüne sür.

Dokuzuncu adım:

Master Shape kaş kalemiyle kaşlarına ufak dokunuşlar yap ve doğal görünüm için tara.

Onuncu adım:

Baby Lips'in şeftali tonuyla makyajını tamamla.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön