loader

Videolu anlatım: Uzun yüzlüler için kaş tasarımı

Favoriye Ekle

Yüz şeklimizi dengeleyen ve ifademizi belirleyen hayati faktörlerden biri de, kaşlar. Doğru kaş şekillendirmek,güzelliğin ilk anahtarıdır. İdeal kaş şekline sahip olmak istiyorsan, yüz şeklini göz önünde bulundurarak hareket etmen en doğrusu. L'Oréal Paris Kaş Tasarımcısı Nursel Tekin önderliğinde, en güzel kaş şeklini bulmaya ne dersin?

Sıra sende

Dört farklı yüz tipinden kendi yüz şekline uygun kaş modelleri yapabilmen için, L'Oréal Paris kaş tasarımı video serisini yayınladı. Yuvarlak, kare, oval ve uzun yüz şekillerinden bu kez uzun yüz için ideal tasarımı ele alıyoruz. Unutma, yüz şekline göre kaş modelleri sayesinde yüz hatlarını ön plana çıkarabileceksin. 

Uzun yüze kavisleri yumuşatılmış kaşlar

Uzun yüz şekline sahip olanlar, kaşlarındaki kavisleri yumuşatarak keskin yüz hatlarını yumuşatabilir, böylece daha dengeli bir görünüm elde edebilirler. Düz ve kalın şekilde alacağın kaşlarını, kaş kalemiyle çok daha güzel bir görünüme getirebilirsin. İdeal şekli vermek için ipuçlarımıza göz atmaya ne dersin?

Birinci adım: Kalemle daha düz bir şekil ver

Kaşlarındaki boşlukları doldurmak için kaş kaleminden faydalanabilirsin. L'Oréal Paris Brow Artist Shaper kaş kalemi, doğal görünümüyle istediğin şekli elde etmeni sağlayacak. Kalemi yukarı ve kaşlarının çıkış yönüne doğru uygula. Böylece çok daha dengeli bir renge kavuşabilirsin.

İkinci adım: Tara

Kalemin arkadasındaki fırçayla kaşlarını aşağı doğru tarayarak düz ve doğal bir görünüm elde et.

Üçüncü adım: Kalıcılığı yakala

Son adımda, kaş kaleminin sabitleyici ucuyla kaşlarını sabitleyerek elde ettiğin görünümü kalıcı kıl.

Brow Artist Shaper ile yenilediğin kaş görünümünü #ifademingucu hashtagi ile Instagram'da sen de hemen paylaş, herkes kaşlarına özensin :)

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön