loader

Vinyl Makyaj Nasıl Yapılır?

Favoriye Ekle

Son zamanların dikkat çeken trendlerinden vinyl makyaj nasıl yapılır, hangi ürünler kullanılır, anlatıyoruz!

Vinyl parlaklığında makyajlar son zamanların yükselen trendi. Peki Vinyl makyajı hangi ürünlerle yapabilirsin? Hiç bir makyaj trendinden geri kalmadığımız ve hemen denediğimiz için, Vinyl makyaja giden yolda seni asla yalnız bırakmayacağız! Bahar ve yaz aylarının parlak makyajları ile harika bir uyum sağlayacak bu trendi denemek için ihtiyacın olan her şey bu yazımızda!

Vinyl Eyeliner Nasıl Çekilir?

Vinyl Makyaj Nasıl Yapılır?_1

Makyajda vinyl etkisi, parlak ve yoğun bitişli makyaj ürünleriyle elde ediliyor. Dudak ve göz makyajlarında yakalayabileceğin vinyl görünümü, hem sıra dışı hem de özgün bir hava katıyor. Sıradan eyelinerlara biraz ara verip, ıslak görünümlü eyelinerı denemek için tam zamanı!

NYX Professional Makeup’ın yeni çıkardığı Strictly Vinyl Eyeliner ise hem uygulama kolaylığı hem de renk seçenekleri ile harikalar! Eğer klasik siyahtan sıkıldıysan, Strictly Vinyl Eyeliner’ların bordo, mor, koyu gri ve kahverengi tonları sana ilaç gibi gelecek.

Vinyl Makyaj Nasıl Yapılır?_2

Muhteşem renk seçeneklerinin yanı sıra, yoğun pigmentli yapıları sayesinde bu vinyl eyelinerlar tek seferde renklerini veriyorlar ve çok kolay uygulanabiliyorlar, üstelik gayet de kalıcılar!

Vinyl Dudak Makyajı

NYX Professional Makeup (@nyxcosmetics)`in paylaştığı bir gönderi (Nis 8, 2018 at 4:49ös PDT)

Hafif renkli gloss görünümlerine biraz ara verip daha başka, daha göz alıcı ve ıslak görünümlü dudak makyajını denemek istersen, bu sefer de imdadına Vinyl dudak makyajları yetişecek. Klasik gloss görünümünü son derece iddialı bir havaya sokan bu Vinyl rujlar bizde bahar ve yaz aylarında favori olmaya aday!

NYX Professional Makeup’ın Strictly Vinyl Lip Gloss’ları hem yoğun renkleri hem de sıra dışı renkleri ile çok cazipler. Opak yapıları ve folyo efekti veren yansımaları sayesinde dudaklarında yeni seviye bir parlaklık elde edebilirsin.

Vinyl Makyaj Nasıl Yapılır?_3

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Renk seçenekleri de son derece iddialı olan Strictly Vinyl Lip Gloss’ların 8 farklı tonu var: Nude, bordo, koyu yeşil, lacivert, koyu mor ve koyu gri tonlarının her biri birbirinden çarpıcı. Festival makyajlarında seni asla yalnız bırakmayacak bu vinyl rujları bir an önce denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler