loader

Vişne Çürüğü Ruj: Kimlere Yakışır? Nasıl Kombinlenir?

Favoriye Ekle

Vişne çürüğü tonlarındaki rujlar, her ne kadar kullanması zor görünseler de doğru ton seçimleri ve kombinlerle kusursuz görünümler elde edilebilir. Peki vişne çürüğü rujlar kimlere yakışır? Nasıl kombinlemek gereker? Tüm bu soruların cevaplar bu yazımızda seni bekliyor!

Vişne çürüğü rujlar, en sık gece makyajlarında tercih edilse de, günlük makyajlara da çok yakışıyorlar. Eğer vişne çürüğü rujlar kimlere yakışır ve nasıl kombinlenir merak ediyorsan, rehber niteliğinde bir yazı hazırladık! Doğru ton seçiminden, makyaj kombini önerilerine kadar, aradığın her şeyi burada bulacaksın.

Vişne çürüğü ruj kimlere yakışır?

Vişne çürüğü ruj kimlere yakışır?

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Koyu tonlar, özellikle de kırmızının koyu tonları zaman zaman kullanması zor renkler olabiliyorlar. Tek yapman gereken cilt tonuna uyumlu olan doğru rengi seçmek.Vişne çürüğü ruj kimlere yakışır? diye düşünüyorsan, doğru renk seçimiyle herkese yakışacağını söyleyebiliriz.

Eğer soğuk cilt alt tonuna sahipsen, pembe al tonlu vişne çürüğü rujları deneyebilirsin. Sıcak cilt alt tonuna sahipsen de aynı şekilde biraz daha kırmızıya yakın, sıcak alt tonlu vişne çürüğü rujlar sana yakışacaktır. Böylece dişlerinin de daha sarı veya gri görünmelerini de engellemiş olacaksın.

Vişne çürüğü ruj nasıl kombinlenir?

Vişne çürüğü ruj nasıl kombinlenir?

İşte vişne çürüğü ruj kullanırken en çok dikkat etmen gereken nokta: Yüzünün geri kalanına uygulayacağın makyajı, dikkat çekici ruj renginle dengelemelisin. Eğer vişne çürüğü rujunu günlük makyajında kullanmak istiyorsan, göz makyajını daha hafif tutmalısın, belki sadece bir maskara bile yeterli olacaktır. Yine günlük makyajında daha pastel tonlu allıklar tercih edebilir, hatta sadece bir bronzer ile yüzünü ısıtabilirsin.

Eğer gece makyajında vişne çürüğü bir ruj kullanacaksan, çok yoğun olmayan dumanlı göz makyajlarını tercih edebilirsin. Koyu kahve ve siyah farlar kullanarak yağacağın bir buğulu göz makyajı ile dengeyi koruyabilir, dilersen kusursuz kuyruklu bir eyeliner ile çekici bir etki elde edebilirsin.

Vişne çürüğü ruj renkleri

Vişne çürüğü ruj renkleri

Önceden de söylediğimiz gibi, ten rengine ve cilt alt tonuna göre uygun vişne çürüğü tonunu seçmen önemli. Bizim sana önerimiz, her cilt tonuna uyum sağlayacak mükemmel bir renk: L’Oréal Paris Les Chocolats 868 Cacao Crush. Ultra mat bitişli ve mis gibi çikolata kokulu bu likit ruj, uyguladıktan sonra hemen sabitleniyor ve gün boyu da bozulmuyor, dağılmıyor.

Sivri uçlu aplikatörü ile dudak kalemine ihtiyaç duymadan kolaylıkla uygulayabileceğin bu likit mat ruj sayesinde koyu rujların uygulama zorluğunu geride bırakmış olacaksın. Dudakları kurutmayan yapısıyla da kullandığın süre boyunca kusursuz görüneceğin garanti!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler