loader

Watsons İndiriminden Alman Gereken 7 NYX Professional Makeup Ürünü

Favoriye Ekle

Sevgililer Günü’nün yaklaşmasıyla pek çok kozmetik mağazasında indirimler başladı bile! Bunlardan biri de Watsons. Watsons indiriminden kaçırmaman gereken 7 NYX Professional Makeup ürününü senin için listeledik!

İndirim dönemleri, özellikle de söz konusu makyajsa, özel günlerden daha önemli olabiliyor bizim için. Bu Sevgililer Günü’nde de Watsons indirimi ile yine heyecanlanmışken, indirimden alman gereken 7 NYX Professional Makeup ürününü bir araya getirdik!

Editörün Notu: NYX Professional Makeup Watsons indiriminin hem Watsons online alışveriş sitesinde hem de Watsons mağazalarında geçerli olduğunu unutma. 16 Şubat'a kadar devam eden bu %30 indirim fırsatı kaçmaz, bizden söylemesi!

1. Sıfır Gözenek: Pore Filler

Sıfır Gözenek: Pore Filler

Gözenek görünümünü, kusursuz ten makyajına giden yolda ufak bir engel olarak görüyoruz, çünkü NYX Professional Makeup’ın Pore Filler gözenek gizleyici makyaj bazı var! Gözenek ve ince çizgi görünümünü pürüzsüz bir şekilde gizlemeye yarayan bu makyaj bazı, Watsons indiriminde kaçırmamanlar gereken ürünlerin başında!

2. Can’t Stop Won’t Stop Full Coverage Fondöten

Can’t Stop Won’t Stop Full Coverage Fondöten

NYX Professional Makeup’ın yeni çıkan, yüksek kapatıcılık özellikli NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop fondötenini denemek için en iyi fırsat tabii ki indirim! 24 saate varan kalıcılık, yüksek kapatıcılık ve yüzde ağırlık yapmayan hafif doku sayesinde en sevdiğimiz fondötenler arasına girdiği için, senin de alışveriş listene eklemen konusunda ısrarcıyız! Bu harika fondöteni denediğimiz makalemize de göz atmayı unutma: Deniyoruz: NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop ile Porselen Makyaj

3. Tüm Zamanların Favorisi: Epic Ink Liner

Tüm Zamanların Favorisi: Epic Ink Liner

Pratik, keskin ve kalıcı bir eyeliner makyajı için tek ihtiyacın olan şey NYX Professional Makeup Epic Ink Liner. En sevilen eyelinerlar arasına kalıcı bir şekilde yerleşen Epic Ink Liner’ın ne kadar maharetli olduğunu mutlaka duymuşsundur, özellikle incecik ucuyla tek seferde kusursuz kuyruklu eyeliner çekmeyi kolaylaştırdığı, gün boyu kalıcı olduğu ve asla bozulmadığı için çok seviliyor. Siyah ile birlikte kahverengi tonu da mutlaka denenmeli. İşte Watsons İndirimi de bunun için kaçırılmaz bir fırsat, hemen sepete ekle!

4. Göz Alıcı Kirpikler: Worth the Hype Maskara

Göz Alıcı Kirpikler: Worth the Hype Maskara

Hem dolgun, hem hacimli hem de upuzun kirpiklere kim hayır diyebilir ki? NYX Professional Makeup’ın severek kullandığımız Worth The Hype maskarası da bu indirimin gözdelerinden. Tek seferde kirpikleri uzatan, hacim ve dolgunluk veren bu maskarayı bir an önce denemelisin!

5. Sıcak ve Nötr Tonlar: Ultimate Shadow Platte Warm Neutrals

Sıcak ve Nötr Tonlar: Ultimate Shadow Platte Warm Neutrals

Daima elinin altında olan, aradığın tüm tonları bir arada barındıran, en acemisine bile harika dumanlı göz makyajları yaptıran bir far paleti arayışındaysan, NYX Professional Makeup Ultimate Shadow far paletlerinden Warm Neutrals tam sana göre. İçerisindeki mat ve ışıltılı sıcak tonlar, her türlü makyaj için uygun. İster toprak tonlarıyla günlük buğulu bir göz makyajı yap, istersen de bakır tonlarını özel gece makyajında kullan, sonuç bu paletle hep harika.

Ayrıca farların çok pigmentli olduğunu ve birbirleriyle çok iyi karıştığını da ekleyelim. Göz makyajında acemi bile olsan, bu yumuşak ve pigmentli farlarla dumanlı makyajlar senin için çocuk oyuncağı olacak!

6. Dudaklarda Süet Etkisi: Suede Matte Rujlar

Dudaklarda Süet Etkisi: Suede Matte Rujlar

Son zamanların yükselen trendi, dudakta varlığı hissedilmeyen, süet etkili mat rujlar. NYX Professional Makeup’ın yeni ruj serisi Suede Matte rujlarda Watsons indiriminde liste başılar. Nude, kırmızı, bordo veya daha iddialı renkler, seçim tamamen sana kalmış, bu rujları denedikten sonra bağımlısı olacaksın, garanti veriyoruz!

7. Göz Kamaştıran Parlaklık: Butter Gloss

Göz Kamaştıran Parlaklık: Butter Gloss Fortune Cookie

NYX Professional Makeup’ın Butter Gloss ruj serisini ne kadar övsek azdır. Bu dudak parlatıcıları hem tek başına hem de matların üzerine harika duruyorlar. Dudak makyajında son dokunuş olarak bu rujları çok seveceksin. Ne yapışkan his bırakıyorlar ne de hemen uçup gidiyorlar, en kalıcı gloss rujlardan olan NYX Professional Makeup Butter Gloss Fortune Cookie rengini bu indirimde sepetine eklemeyi unutma!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler