Xiao Wen Ju: L'Oréal Paris'in en yeni güzellik elçisi

Xiao Wen Ju: L'Oréal Paris'in en yeni güzellik elçisi

L'Oréal Paris bir başka Asya güzelini uluslararası ailesine dahil etti. 26 yaşındaki Xiao Wen Ju, moda dünyasında kendine yer edinmiş, Çinli bir model. Bu şık fashonista, Soo Joo Park, Lara Stone, Karlie Kloss, Luma Grothe, Barbara Palvin ve Doutzen Kroes gibi L'Oréal Paris güzellik elçilerinin arasına katıldı.

Xiao hakkında

Onu henüz tanımıyor olabilirsin ama Xiao Wen Ju, models.com'un Top 50 Kadın Modeller listesine çoktan girdi bile! 2010 yılında, model ajansı onu sokakta gördü ve bir anda podyumlarda rüzgar gibi esmeye başladı. Ünlü markaların çoğu, modern kadın görünümünü yansıtması nedeniyle reklam kampanyalarında yer alması için güzel modeli seçtiler. Xiao'nun parlak gülümsemesi onu diğer herkesten ayıran en belirgin özelliklerinden birisi!

Süper model, popüler dergiler için de poz verdi, yani kapak kızı statüsü var! Sokak stilinin kraliçesi Xiao'nun New York'tan esinlenen tarzı da oldukça farklı. Instagram'da 200 binin üzerinde takipçisi ve çektiği videolar, selfieler binlerce ''like'' alıyor!

Ayrıca Xiao tutkulu bir sosyal aktivist. Hem çocukların hem de yetişkinlerin eğitimine katkıda bulunan faaliyetlerde ve çevre güzelleştirme etkinliklerinde de aktif olarak bulunuyor.

Kısacası Xiao Wen Ju, L'Oréal Paris Kadını'nın tüm özelliklerine sahip! Aileye hoş geldin Xiao!