0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Yağlı ve akneye yatkın ciltler için 4 fondöten önerisi

Favoriye Ekle

Çoğumuzun görmezden gelmek istediği problemlerden biridir akneler. Ama bazen görmezden gelinemeyecek kadar göze batarlar! Sen de bu durumdan şikayetçiysen, ihtiyacına uygun ürünleri yakından tanımak için yazımıza göz atabilirsin. Yağlı cilt bakımı ile sivilceleri yok etmek mümkün.

Hafif kapatıcılıktaki fondötenler

Yağlı ve akneye yatkın ciltler için 4 fondöten önerisi_1

Problemli bir cilde sahip olman fondötene bulanman gerektiğini göstermiyor. Senin gibi fazla makyaj yapmayı sevmeyenler için hafif yapılı, flulaştırıcı etkili, gözeneklerin görünümünü hafifleten ve uzun süre kalıcı alternatifler bulunuyor. Üstelik yalnızca nemlendirici uygulamışsın gibi bir his veriyorlar!

Ürün önerisi: Lancôme Le Teint Miracle

Üzerine ekleme yapılabilen fondötenler

Yağlı ve akneye yatkın ciltler için 4 fondöten önerisi_2

Eğer ihtiyacın olan belli noktalar için ekstra kapatıcılıksa, ekleme yapmaya müsait yapıdaki kapatıcıları tercih etmelisin. Aknelerinin sayısına bağlı olarak, ekstra bir ya da iki kat daha uygulama yapabilir, karıştırma fırçasıyla dağıtabilirsin. Eğer parlama problemin çok yoğunsa, matlaştırıcı etkili bir nemlendiriciden de yardım alabilirsin. La Roche-Posay, bu konuda oldukça etkili çözümler sunuyor.

Ürün önerisi: YSL Le Teint Touche Éclat

Tam kapatıcılık sağlayan fondötenler

Yağlı ve akneye yatkın ciltler için 4 fondöten önerisi_3

Seni çok iyi anlıyoruz! Bazen hafif yapılı fondötenler ya da BB kremler istediğin kapatıcı etkiyi sağlamakta yetersiz kalabilir. Eğer aknelerin çok kırmızı ve agresifse, kızarıklığı azaltıcı bir CC krem ya da primerle makyajına başla. Bu, kusursuz makyaj için gereken zemini sana sağlayacaktır. Sonrasında, Vichy'nin akneli ciltler için olan tedavi etkili fondöteni Dermablend gibi bir ürünü cildine uygula.

Düzeltici fondötenler

Yağlı ve akneye yatkın ciltler için 4 fondöten önerisi_4

Kompleks yapılı düzeltici fondötenler, çok yönlülükleriyle kurtarıcı rolündeler! Hem kapatıcılık, hem de aydınlık vermeleri; en iyi özellikleri. Neden aynı anda koyu lekeri, halkaları, ince çizgileri ve gözenekleri kapatamayasın ki?

Ürün önerisi: L'Oréal True Match

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler