loader

Yaz 2015: Mutlaka sahip olman gereken 4 ürün

Favoriye Ekle
Yaz 2015: Mutlaka sahip olman gereken 4 ürün_1

Yaz mevsimi geldi çattı. Her ne kadar hafif makyaj yapsak da yeni ürünlere ihtiyacımız her zaman oluyor. 2015 yaz makyajı modasında, ışıl ışıl, parlak ve bronz görüntüler görüyoruz. Sen de bu makyajları denemek, yaz mevsimine makyajınla damga vurmak istiyorsan, aşağıdaki 4 ürünü yaz boyunca makyaj çantandan eksik etmemen gerekiyor!

BB krem

Kışın uyguladığımız yoğun fondötenlere dur deme zamanı geldi! Şimdi cildimizi dinlendirme zamanı. Eğer sen de cildindeki yorgun görünümü azaltmak ve daha taze bir cilde sahip olmak istiyorsan mutlaka BB krem denemelisin! Günlük nemlendiricini sürdükten sonra, üzerine uygulayacağın BB kremle cildiniz dinlenirken, ışıl ışıl görüntünün tadını çıkarabilirsin!

Krem allık

Kış boyu kullandığın toz allıkları kaldırma zamanı... Daha sağlıklı bir görüntü için krem allık tercih etmelisin. Böylece hem cildin daha taze ve yumuşak bir görüntüye kavuşacak hem de allığının dağılma riskini ortadan kaldıracaksın.

Aydınlatıcı

Sen de herkes gibi zor bir kış mı geçirdin? Gözaltlarındaki halkalar belirginleşti mi? Merak etme, aydınlatıcılar, bu problemlerin hiç birini çaktırmayacaklar. Sen yazın keyfini çıkarmaya bak, cildindeki problemleri de kapatıcı ve aydınlatıcılar düşünsün! Cilt kusurlarını nasıl kapatacağını bu yazımızdan okuyabilirsin.

Kaş kalemleri

Kalın kaşlardan daha moda olan bir şey var mı? Sen de bu görüntüye ulaşmak için, kaş kaleminle kaşındaki boşlukları doldurabilirsin. Şimdi yazı doyasıya yaşama zamanı! Çok güzel görünüyorsun!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön