loader

Yaz Bitmeden Uygulaman Gereken Oje Modelleri

Favoriye Ekle
Yaz Bitmeden Uygulaman Gereken Oje Modelleri

Sıcak havaları kaçırmadan bu oje modellerini mutlaka uygula!

Eylül ayının gelmesiyle hepimiz hüzünlenmeye başladık. Bütün yıl boyunca beklediğimiz yaz mevsimi göz açıp kapayıncaya kadar geçti! Yaz mevsimi bitti ama yaz sıcakları devam ediyor. Sen de sıcakların keyfini çıkarırken tırnaklarında renkli stiller yaratabilirsin. Sıcaklar bitmeden "Mutlaka dene!" dediğimiz oje modelleriyle karşındayız. 

Kaktüslü nail art

Bu yaz etrafta en sık gördüğümüz figürlerden biri kaktüstü. T-shirtlerin, çantaların üzerinde hep kaktüs figürüyle karşılaştık. Tırnaklarımızın neyi eksik? Yazın en eğlenceli temasını tırnaklarının üzerine ince uçlu oje fırçasıyla çiz. Daha sonra içini koyu yeşile boya. Eğer resim yeteneğine güveniyorsan siyah ojeyle aralara gölge de atabilirsin! 

Editörün önerisi: Tırnaklarına nail art yapmadan önce baz ojeni açık renkli seçmelisin. Beyaz, açık pembe, açık mavi nail art için uygun baz renkleridir.

Tropikal yapraklar

Palmiyeler altında güneşlendiğimiz günlere ithafen tırnaklarınla büyük yapraklar çizebilirsin. Yazın en şeker rengi pembe ojeni tüm tırnağına sür ve kurumasını bekle. Gerisi senin marifetine kalmış. Tırnağına büyük yeşil yapraklar çizerek sıcak havalara uygun bir nail art yapabilirsin. Eğer uzun tırnakların varsa birkaç yaprak çizebilirsin.

Altın / Metalik Oje

Makyaj trendlerinde olduğu gibi tırnaklarda da metal etki çok popüler! Tırnaklarına bronz, gümüş veya altın renklerini sürerek bronz tenini ön plana çıkarabilirsin. Bronz ellerine çok yakışan bu renkler, bütün dikkatleri senin üzerinde toplayacaktır. Ojenin daha da parlak görünmesi için üzerine parlatıcı oje sürmeyi unutmamalısın.

Canlı renkler

Yazın en sevdiğimiz renklerinden biri turuncu! Bize yazın en sıcak günlerini anımsatan turuncu rengini uzun süre tırnaklarımızdan çıkartamayacağız. Turuncu ojeyle farklı desenler çizerek tırnaklarında modern bir görünüm yaratabilirsin. French manikürü turuncu ojeyle denemeye ne dersin? Tırnaklarının ucuna turuncu oje sürerek enerjik bir nail art yaratabilirsin.

Çilek desenleri

Sıcaklar bitmeden yaz meyvelerini tırnaklarına mutlaka çizmelisin. Nail art modelleri arasında en sevdiğimiz örneklerden biri çilekli tırnaklar! Bu nail artın yapımı düşündüğünden çok daha kolay. Tırnaklarına kırmızı ojeni sür ve kurumasını bekle. Sonra tırnak dibine yeşil yapraklar çiz ve tırnaklarına siyah noktalar koy. İşte bu kadar!

Glitter görünüm

Glitter modası sadece makyajda değil tırnaklarda da çok yaygın! Glitterli ojeni tırnağının tamamına sürerek çok havalı görünebilirsin. Glitter makyaj yaptığın günlerde ışıltılı tırnaklarınla uyumlu görünebilirsin. Glitter ojeni günlük stilinde kullanmak istiyorsan bütün parmaklarına uygulamak yerine tek bir tırnağına sürebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön