loader

Yaz dosyası: Bikini öncesi ışıldayan bir tene kavuş

Favoriye Ekle
Yaz dosyası: Bikini öncesi ışıldayan bir tene kavuş

Yaz mevsiminin kendini iyice hissettirdiği bu güzel günlerde, tenini biraz daha renklendirmek istediğini tahmin edebiliyoruz. Bu işlem öncesinde bronzerların hangisiyle nasıl görünebileceğini detaylarıyla aktardığımız listemize göz atmaya ne dersin?

Işıltılı bronzer

Pudra bazlı ışıltılı bronzerlar, eğer tatile gitmeden tenini biraz yanık göstermek istiyorsan, tam ihtiyacın olanlar! Tamamen bronzlaşmış gibi bir görünüm sağlamıyor olmasının yanında, ışıltıları cildinde hoş, aydınlık bir etki yapıyor.

Işıltılı bronzerların temel kuralı: Tüm yüze uygulanmıyorlar. Güneşin doğal olarak aydınlatıığı bölgelere sürülmeleri ideal görünümü verir. Yani; burun kemiği, alnın üst bölgesi, elmacık kemikleri ve çenenin çıkık kısmı.

Tavsiyemiz: L'Oréal Paris Glam Bronze 102 Harmon

Mat bronzer

Biçimli, konturlu bir ten için mat bronzer doğru seçim. Konturlu yüzü sıkça görümeye başladık ve daha uzun bir süre bunu kaybedecek gibi durmuyor. O yüzden, konturlamayı hala bilmiyorsan buradan öğrenmeni öneririz.

Tavsiyemiz: Yves Saint Laurent Terre Saharienne

Transparan bronzer

Deniz kenarında yürümüş gibi bir ten mi istiyorsun? Transparan pudra bunun için tam aradığın!

Işıltı pudraların aksine transparan pudralar, daha yumuşak geçişli ve neredeyse yok gibi bir görünüm sağlıyorlar. Bu da taze ve sağlıklı bir ten için ideal. Özellikle beyaz tenliler, turunculaşmadan ve kirli gibi görünmeden istedikleri görünümü yakalayabilirler.

Daha doğal bir görünüm için ışıltılı pudra gibi, daha belirgin bir görünüm içinse, sıvı yapılı bir bronzerı fondöteninle karıştırıp sürebilirsin.

Tavsiyemiz: L'Oréal Paris Glam Bronze Eau de Soleil

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön