loader

Yaz dosyası: Güneşin yansımasını tırnaklarında hisset!

Favoriye Ekle
Yaz dosyası: Güneşin yansımasını tırnaklarında hisset!

Yaz demek, güneş demek, ışıltı demek! Saçımızdan makyajımıza kadar herşeyimizin parıldadığı yaz mevsiminde, tırnaklarımız da ışıltıyı hak ediyor. Kış boyunca sadece klasik renkler sürdüğümüz tırnaklarımızı renklendirme zamanı geldi. Özellikle farklı tırnak ve oje stillerinin farklı olduğu bu dönemde, eski dönmeye ne dersin? Sedefli, parlak ojeler geri döndü! Gelin hep birlikte, altın çağını yaşayan sedefli ojelere yakından bakalım.

Dore tırnaklar

Tırnaklarına altın çağını yaşatmaya ne dersin? Altın makyaj, altın sarısı saçlardan sonra sıra altın rengi tırnaklara geldi. Tabii abartmamak şartıyla. Yaz gecelerinde yapacağın nude makyajını altın manikürünle tamamlayabilirsin. Özellikle uzun ve küt törpülenmiş tırnaklara bu oje çok yakışacaktır.

Editörden not: Sedefli ojelerden önce mutlaka, oje bazı sürmelisin. Tırnağından çıkarması daha kolay olacaktır.

Lilanın masumluğu

Yaz mevsimine uygun, daha tatlı ve sıcak bir oje rengi arıyorsan, lila tam sana göre. Tırnaklarında yumuşak bir görüntü için lilayı denemeni tavsiye ediyoruz. Bu sezon moda olan, tırnakların hepsinin aynı renk, sadece yüzük parmağının farklı renk uygulanan pedikür stilini, lilaya da uyarlayabilirsin. Tırnaklarına sedefli lila sürüp, yüzük parmağına da mat lila deneyebilirsin.

Sedefli fuşya

Bronz ellere, fuşya renginden daha güzel yakışan başka renk var mıdır? Yaz mevsiminde en çok uygulanan oje rengi fuşyayı bu yıl da sedefli denemelisin. Fuşya manikür bütün gözleri ellerinde toplayacaktır. Sen şimdiden tarzına uygun yüzükleri seçmeye başlamalısın!

 

 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön