loader

Yaz güzellik trendi: Parıltılı göz makyajı nasıl uygulanmalı?

Favoriye Ekle

Bu sezon, ışıltı demek, her şey demek! Işıltılı makyajlar, doğru uygulandığında göz alıcı stiller yaratmanı sağlarken, cildini aydınlatmana da yardımcı olacak! Yine de, parıltılı bir güzellik ve disko topu gibi görünmek arasında ince bir çizgi olduğunu unutmamanın altını çiziyoruz! Uyarmakla kalmıyor, yardımcı olmak için hazırladığımız rehberimizi de huzurlarına sunuyoruz.

PARILTILAR HER YERDE

Parıltılar yalnızca yeni yıl için kullanılan bir detay değil. Bu senenin Cannes Film Festivali kırmızı halıda yıldızları ışıl ışıl stilleriyle ağırladı ve nedenini tahmin etmek bizim için pek zor değil. Bu makyaj trendi olmasının yanı sıra, dikkatlice uygulanmış parıltılı bir makyaj mucizeler yaratmamıza yardımcı olacak!

Sıra sende

Altın veya gümüş tonlarında bir göz farını üst kirpik çizgine yakın bir şekilde uygulayarak, göz makyajına başla.

Doğal bir etki için öncesinde göz kapaklarının tamamına nude bir göz farı uygula. Daha dramatik bir etki içinse, daha koyu tonlar kullanarak ışıltılı farınla dumanlı göz makyajını deneyebilirsin. Makyajının kalıcı olması için öncesinde primer uygulamayı unutma.

Gözlerinin iç köşelerine altın bir farla küçük bir dokunuş, gözlerini aydınlatırken daha parlak görünmesine yardımcı olacak. Daha trendi bir tercih için, ışıltılı eyelinerınla göz çevreni çerçevele.

Uyarı: Doğal bir etki için, aydınlık ve parlak bir ten makyajına yönel. Bu gözlerindeki ışıltıların daha da ön plana çıkmasına yardımcı olacak.

Haydi ne duruyorsun, parıldamaya marş marş!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön