loader

Yaz İçin En İyi Waterproof Maskaraları Listeledik!

Favoriye Ekle

Isınan havalarla birlikte kirpikleri her türlü duruma dayanıklı bir hale getirmenin de zamanı geldi. Yaz için en iyi waterproof maskaraları bu yazımızda listeledik!

Sıcak hava, nem derken makyajımızın yüzümüzde bozulmadan kalması neredeyse imkansız hale geliyor. Özellikle kirpikler söz konusu olduğunda işler iyice riske giriyor. Sıcağın etkisiyle akan, bulaşan maskaralarla vedalaşıp, yaz için en iyi ve en dayanıklı waterproof maskaralara yer vermenin tam zamanı. Bu yazımızda, bu yaz çok işimize yarayacak suya dayanıklı maskaraları listeledik, hepsinin tek tek çok işine yarayacağına eminiz!

L’Oréal Paris Bambi Waterproof Maskara

l'oréal paris bambi waterproof maskara

Ceylan gibi kocaman gözlere sahip olmak için, L'Oréal Paris Bambi Maskara en iyi maskaralardan beri. Kirpiklere içten dışa doğru verdiği hacim sayesinde gözler olduğundan daha büyük ve açık görünüyor. Suya dayanıklı formülü ile L'Oréal Paris Bambi Waterproof maskara, hayranı olduğumuz "ceylan göz etkisini" yazın havuz ve deniz kenarında da korkusuzca elde etmemizi sağlıyor. Suya, terlemeye, akmaya ve bulaşmaya dayanıklı Bambi waterproof maskara, bu yazın hitlerinden!

L’Oréal Paris Unlimited Very Different Waterproof Maskara

Yaz İçin En İyi Waterproof Maskaraları Listeledik!_1

Kirpik liftingi etkisiyle son zamanların favori maskaralarından olan L'Oréal Paris Very Different Waterproof maskara, yaz aylarının olmazsa olmazı! Akmaya, bulaşmaya ve dağılmaya dayanıklı bu maskaranın en iyi tarafı ise ılık suyla çıkabiliyor olması. En kısa kirpikleri bile bükülebilen fırçasıyla kavrayan, uzatan ve kirpik liftingi etkisiyle kıvıran bu maskara, en iyi suya dayanıklı rimeller listemizin başında!

Maybelline New York Lash Sensational Waterproof Maskara

Yaz İçin En İyi Waterproof Maskaraları Listeledik!_2

Hem kirpikleri harika bir şekilde kıvıran, hem de inanılmaz bir hacim veren Maybelline New York Lash Sensational maskaranın waterproof versiyonu da geçen yazdan beri en sevdiklerimizden. Zaten kalıcı ve etkili bir maskara olan Lash Sensational’a bir de suya dayanıklılık özelliği eklenince neredeyse mükemmel bir etki elde ediyoruz. Eğer sen de bu yaz için iyi bir waterproof maskara arıyorsan, Maybelline New York Lash Sensational Waterproof’u denemelisin.

Lancôme Monsieur Big Waterproof Maskara

Yaz İçin En İyi Waterproof Maskaraları Listeledik!_3

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Yine favori maskaralarımızdan biriyle karşındayız: Lancôme Monsieur Big Waterproof maskara! Takma kirpik etkisi veren aynı zamanda da suya dayanıklı bir maskara altın değerinde. 12 saate kadar hacim veren Monsieur Big maskara, yazın sıcağına, nemine hatta eğlenceli plaj-havuz partilerine dayanıklı olunca sana önermesek olmazdı! Üstelik sana iyi bir haberimiz var "makyajcom" kodu ile %20 indirimli bu ürüne sahip olabilirsin. Yukarıda senin için ürün kartını bıraktık, tıkla ve satın al!

L’Oréal Paris Paradise Waterproof Maskara

Yaz İçin En İyi Waterproof Maskaraları Listeledik!_4

Kirpiklere yoğun hacim ve uzunluk veren L’Oréal Paris Paradise maskara, bize sorarsan gelmiş gemiş en iyi maskaralardan! Şimdi bu yaz da Paradise maskaranın suya dayanıklı versiyonu ile tanıştık ve dürüst olalım daha fazlasını isteyemezdik! Etkisini çok sevdiğimiz ve elimizden düşüremediğimiz bir maskaranın yaz aylarında da bizi yarı yolda bırakmayacak olması harika. L’Oréal Paris Paradise Waterproof maskarayı mutlaka edinmelisin!

NYX Professional Makeup Proof It! Waterproof Maskara Top Coat

Yaz İçin En İyi Waterproof Maskaraları Listeledik!_5

Dersen ki benim zaten bir favori maskaram var, keşke onu waterproof yapabilsem, ihtiyacın olan tek şey NYX Professional Makeup’ın Proof It! Maskara top coat’u. Tıpkı ojenin üzerine uygulanan top coatlar ile ojeyi matlaştırır gibi, bu maskara top coatu da hangi maskarayı sürmüş olursan ol, özel formülüyle onu suya dayanıklı hale getiriyor. Aynı zamanda topaklanmayı önleyen yapısıyla bu top coat maskara gerçekten bir harika.


YSL Beauty The Shock Waterproof Maskara

Yaz İçin En İyi Waterproof Maskaraları Listeledik!_6

Kirpiklere şok edici bir hacim ve siyahlık veren YSL Beauty The Shock maskaranın waterproof versiyonu gerçekten inanılmaz başarılı. Kökten uca her kirpiğe tek tek hacim veren bu müthiş maskaranın yazın sıcaklarında bizi yarı yolda bırakmayacağını bilmek bir harika.

Photo Credit: Pinterest

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön