loader

Yaz İçin En İyi Waterproof Maskaraları Listeledik!

Favoriye Ekle

Mutlaka denemen gereken en iyi suya dayanıklı maskaraları bir araya getirdik.


Suya dayanıkı maskaralar, birçoğumuz için olmazsa olmazlardan! Gün içinde duygusal anlara karşı dayanıklı, sıcağa, neme, yağmura ve stresli anlara karşı akmadan kalan waterproof maskaralar makyajımızın kurtarıcısı oluyorlar. Bu yazımızda deneyip memnun kaldığımız, en iyi suya dayanıklı maskara önerilerimizi bir araya getirdik.

1. L’Oréal Paris Bambi Waterproof Maskara

l'oréal paris bambi waterproof maskara

Ceylan gibi kocaman gözlere sahip olmak için, L'Oréal Paris Bambi Maskara en iyi maskaralardan beri. Kirpiklere içten dışa doğru verdiği hacim sayesinde gözler olduğundan daha büyük ve açık görünüyor. Suya dayanıklı formülü ile L'Oréal Paris Bambi Waterproof maskara, hayranı olduğumuz "ceylan göz etkisini" akmayan ve bulaşmayan etkiyle birleştiriyor. Suya, terlemeye, akmaya ve bulaşmaya dayanıklı Bambi waterproof maskara, en sevdiğimiz suya dayanıklı maskaralardan!

2. Maybelline Sky High Suya Dayanıklı Maskara

Maybelline Sky High Suya Dayanıklı Maskara

Son zamanların en sevilen maskaralarından biri olan Maybelline Skuy High Maskara'nın waterproof versiyonun da listemizin vazgeçilmezlerinden. Bambu özleri içeren formülü ile kirpiklere limitsiz uzunluk ve hacim veren bu maskara, suya dayanıklı formülü ile şimdi günün her şartına dayanıklı bir etkiye sahip. Kirpiklerin hem upuzun ve hacimli olsun, hem de hiçbir şartta akmasın istiyorsan, Maybelline Sky High Suya Dayanıklı Maskara tam sana göre.

3. Maybelline Lash Sensational Waterproof Maskara

Yaz İçin En İyi Waterproof Maskaraları Listeledik!_2

Hem kirpikleri harika bir şekilde kıvıran, hem de inanılmaz bir hacim veren Maybelline Lash Sensational maskaranın waterproof versiyonu da geçen yazdan beri en sevdiklerimizden. Zaten kalıcı ve etkili bir maskara olan Lash Sensational’a bir de suya dayanıklılık özelliği eklenince neredeyse mükemmel bir etki elde ediyoruz. Eğer sen de bu yaz için iyi bir waterproof maskara arıyorsan, Maybelline New York Lash Sensational Waterproof’u denemelisin.

4. Lancôme Monsieur Big Waterproof Maskara

Yaz İçin En İyi Waterproof Maskaraları Listeledik!_3

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Yine favori maskaralarımızdan biriyle karşındayız: Lancôme Monsieur Big Waterproof maskara! Takma kirpik etkisi veren aynı zamanda da suya dayanıklı bir maskara altın değerinde. 12 saate kadar hacim veren Monsieur Big maskara, yazın sıcağına, nemine hatta eğlenceli plaj-havuz partilerine dayanıklı olunca sana önermesek olmazdı! Üstelik sana iyi bir haberimiz var "makyajcom" kodu ile %20 indirimli bu ürüne sahip olabilirsin. Yukarıda senin için ürün kartını bıraktık, tıkla ve satın al!

5. L’Oréal Paris Paradise Waterproof Maskara

Yaz İçin En İyi Waterproof Maskaraları Listeledik!_4

Kirpiklere yoğun hacim ve uzunluk veren L’Oréal Paris Paradise maskara, bize sorarsan gelmiş gemiş en iyi maskaralardan! Şimdi bu yaz da Paradise maskaranın suya dayanıklı versiyonu ile tanıştık ve dürüst olalım daha fazlasını isteyemezdik! Etkisini çok sevdiğimiz ve elimizden düşüremediğimiz bir maskaranın yaz aylarında da bizi yarı yolda bırakmayacak olması harika. L’Oréal Paris Paradise Waterproof maskarayı mutlaka edinmelisin!

6. NYX Professional Makeup Proof It! Waterproof Maskara Top Coat

Yaz İçin En İyi Waterproof Maskaraları Listeledik!_5

Dersen ki benim zaten bir favori maskaram var, keşke onu waterproof yapabilsem, ihtiyacın olan tek şey NYX Professional Makeup’ın Proof It! Maskara top coat’u. Tıpkı ojenin üzerine uygulanan top coatlar ile ojeyi matlaştırır gibi, bu maskara top coatu da hangi maskarayı sürmüş olursan ol, özel formülüyle onu suya dayanıklı hale getiriyor. Aynı zamanda topaklanmayı önleyen yapısıyla bu top coat maskara gerçekten bir harika.


7. YSL Beauty The Shock Waterproof Maskara

Yaz İçin En İyi Waterproof Maskaraları Listeledik!_6

Kirpiklere şok edici bir hacim ve siyahlık veren YSL Beauty The Shock maskaranın waterproof versiyonu gerçekten inanılmaz başarılı. Kökten uca her kirpiğe tek tek hacim veren bu müthiş maskaranın yazın sıcaklarında bizi yarı yolda bırakmayacağını bilmek bir harika.

Photo Credit: Pinterest

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler