üye ol
Makyaj.com’a hoş geldin!

E-Posta adresindeki linke tıklayarak giriş yapıp devam edebilirsin.

Yaz makyajımız için Gigi Hadid'ten ilham alıyoruz!

Favoriye Ekle
Yaz makyajımız için Gigi Hadid'ten ilham alıyoruz!

Mevsimin değişmesiyle birlikte, makyajımızın da değiştiği aşikar. Yeni sezonda, artık daha canlı bir ten görünümü ve daha çok renk ön planda olacak. Eğer makyajını hala yaz sezonuna adapte etmediysen, endişelenme. Gigi Hadid'ten ilham alarak, bu yaz makyajınla sen de göz kamaştırabilirsin. 

Bronz ten

Tatile gitsen de gitmesen de, eğer günlük olarak yüzünü güneşten korumuyorsan ten rengin bronzlaşmaya başlayacaktır. Cildine sağlıklı bronz bir görünüm kazandırmak için bizim önerimiz Gigi Hadid gibi, aydınlık dokunuşlardan yardım alman. Likit veya stick formdaki aydınlatıcınla yüzünün yüksekte kalan noktalarını (burun, elmacık kemikleri üstü, kaş kemiği gibi) aydınlatman.

Hacimli kirpikler

Her ne kadar yaz aylarında makyajında sadeleşmeye gitsen de, bu kirpiklerine bolca hacim vermene engel değil. Yaz-kış fark etmeksizin hacimli, yoğun kirpik görünümlerine bayılıyoruz! Maybelline New York Lash Sensational Intense Black Maskaranı cömertçe uygulayarak, tek tek ayrılmış, yoğun, dolgun ve ultra siyah kirpikler elde edebilirsin! 

Kırmızının cazibesi

Her koşulda kusursuz duracak bir makyajın formülünü veriyoruz. Belirgin kaşlar + aydınlık bir ten + retro kırmızı dudaklar! Bu yaz kremsi ve mat yapısıyla gönlümüzü fetheden Maybelline New York Color Sensational Creamy Mattes rujlarından 960 Siren in Scarlet rengini makyaj çantandan çıkarmamanı tavsiye ediyoruz. 

Havalı, gradyan dudaklar

Eğer klasik görünümleri bir kenara bırakıp, bu yaz son moda makyajlar yapmak istiyorsan renk geçişlerini dudaklarına taşımayı dene. İki renkli dudak makyajları ile özellikle yaz partilerinde oldukça havalı görüneceksin. İhtiyacın olan tek şey iki farklı tonda mat ruj! 

Renklenmeye hazır mısın? 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön