0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Yaz makyajında olmazsa olmaz : Kırmızı oje

Favoriye Ekle

Kırmızı ojesiz bir yaz makyajı düşünemiyoruz! Bu konuda hiç de yalnız olduğumuzu sanmıyoruz. Tüm oje renkleri arasında taze ve enerjik görünen yaz makyajının en yakın arkadaşı kırmızı ojedir. Biraz sert bir çıkış yaptığımızın farkındayız ama yaz gelince kırmızı ojenin dama atıldığını düşünenler oluyor ve bu bizim gibi makyaj tutkunlarını derinden incitiyor. Yani yaz için kırmızı oje şart!

Eğer sen de bizim gibi her mevsim kırmızı ojeni sürüyorsan, biraz olsun rahatlayabiliriz. Üstelik kırmızı oje ile yapılabilecek birbirinden eğlenceli o kadar çok oje modeli var ki! Şimdi kırmızı oje sevenler olarak hep beraber kusursuz kırmızı tırnaklara bakma zamanı!

Kırmızı oje ve çiçek desenleri

Yaz makyajında olmazsa olmaz : Kırmızı oje_1

Kırmızı manikürüne yaz dokunuşu eklemek istediğinde çiçeklerden yardım alabilirsin. Beyaz çiçekler, kırmızı ojene zarif ve narin bir görünüm katacaktır.

Yaz aylarında nişan, düğün gibi özel etkinliklere katılırken bu manikür stilini deneyebilirsin. Kendi yeteneğine güveniyorsan çiçek figürünü beyaz ojeyle çizmeni öneririz. 'Yok, ben hayatta yapamam' diyorsan tırnak stickerlarından yardım alabilirsin.

Kırmızı kalpler

Yaz makyajında olmazsa olmaz : Kırmızı oje_2

Yaz aşkını etkilemenin en havalı yollarından biri de kırmızı kalpli manikür stilidir. Bütün ilgiliyi ellerine toplayabileceğin bu nail art sayesinde bize teşekkür edeceğini hissedebiliyoruz.

Kırmızı kalpleri ön plana çıkarmak için baz rengini açık tonlardan seçmelisin. Nude ve bej gibi renkler sayesinde kırmızı ojen çok daha belirgin görünecektir.

Kırmızı ojeye yaz dokunuşu

Yaz makyajında olmazsa olmaz : Kırmızı oje_3

Yaz tatilinde, kırmızı ojenden uzaklaşmadan, genç ve enerjik görünen nail artları deneyebilirsin. Biliyoruz, kırmızı ojeni bütün tırnaklarına sürmek istiyorsun ama bir tanesini farklı renge boyayarak, diğer tırnaklarını daha çok ön plana çıkarabilirsin.

Tırnaklarından birini deniz mavisine boya ve üzerine kırmızı bir çiçek veya yazı anımsatan bir desen çiz. Ojenin tatil boyunca kalıcı olmasını istiyorsan mutlaka üzerine koruyucu kat sürmelisin.

Kırmızı mat oje

Yaz makyajında olmazsa olmaz : Kırmızı oje_4

Mat oje trendini sevdiğimiz kırmızı oje rengi ile bir araya getirmeye ne dersin? Sonuçlar göz alıcı ve şık olacak!

Her yerde kırmızı oje

Yaz makyajında olmazsa olmaz : Kırmızı oje_5

İtiraf ediyoruz; biz kırmızı ojeyi tatilde, iş yerinde, hafta sonu buluşmalarında, kısaca her yerde çok seviyoruz! Sadece manikürde değil pedikür yaparken de kırmızı ojeyi sık sık kullanıyoruz.

Kırmızı oje sürenlerin en büyük problemi kırmızı oje çıkarma sorunudur. Kırmızı ojeyi klasik yöntemle çıkardığımızda ellerimiz kıpkırmızı oluyor ve asla çıkmıyor!

Makyaj.com editörlerinin önerisi şöyle; kırmızı oje sürmeden önce mutlaka altına baz uygula. Kırmızı ojeyi çıkarırken de tırnaklarının kenarına vazelin sürdüğünde bu problemi bir daha yaşamayacaksın.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/